 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 35114 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Nokia 6630 - SMS - PL Ogonki , NikiLauda 7/02/06 15:43 Pisze sms słownikiem T9 i nie wiem jak wyłączyć polskie ogonki - bo wtedy szybko robią się 2 lub 3 smsy. Proszę o Pomoc
Tak ogólnie telefon - wypasik ;-)
Pozdrawiam- To noia jescze tego nie dopracowala? , Wolf 7/02/06 18:17
Dziwne...
Ja w sumie zadko wysylam smsy, pisze ze slownikiem, z polskimi ogonkami i juz od dluzszego czasu w zadnym telefonie nie mialem z tym problemu.Vey iz mir! - nokia , Wolf 7/02/06 18:18
oczywiscie miala byc w tytule, ale jais babroch wpadl mi pod "K" i czasami nie zalapuje :PVey iz mir!
- Naciś kredkie i możesz wybrać sobie wyraz bez polskich znaków. , muminisko 7/02/06 20:01
Jest też jakiś symbianowy programik do wysyłania smsów bez UNICODE.
Nazwy nie pamiętam, przypadkiem trafiłem na tą informację, a smsów prawie nie wysyłam.Modern Battles Club - the best
wargames club on the world
http://www.grzes.czasem.robi.to |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|