Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:17
 » Carat 08:16
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42727 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wolne uruchamianie windowsa , camilsoze 8/02/06 12:43
Ostatnio nie z tego ni z owego windows xp zaczal sie wolno uruchamiac. Pojawia sie okno logowania i gra muzyczja na wejscie i nagla cisza. Dysk nie pracuja wszystko stoi tak przez 2 minuty i wkoncu rusza i juz w normalnym tepie wszystko sie pojawia. Odarzu mowie ze to nie DHCP bo jest na stale wszystko ustalone. Bootvis mi pokazuje rozne rzeczy ale co mi po nich jak jak chce to poprostu zoptymalizowac no chyba ze tam jest opcja skrocenia czasu a ja jej nie znam. Prosze opomoc bo jest to wkurzajace. Dolaczyl bym plik loga z programu Bootvis ale skubaniec 2 MB zajmuje.

  1. za malo , Birdman 8/02/06 12:44
    wegla do pieca wrzucasz ;)

    ping?

  2. miałem to , kobjac 8/02/06 12:49
    Okazało się że to jakaś franca virus. Nic mi go nie chciało zlikwidować, a znalazł mi go nod32 i okreslił jako nie znany virus. Więc tylko format pomógł. Mi stawał na niebieskim tle z napisem trwa uruchamianie systemu windows

  3. Miałem podobny objaw całkiem niedawno... , Dexter 8/02/06 12:49
    Durna metoda zadziałała, ale zamieniłem... molexy - te z DVD i DRD-RW poszły na HDDki i vice versa... Jak ręką...

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  4. może coś z DMA się dzieje , nezged 8/02/06 13:10
    na wszelki wypadek wyłącz i włącz to w menadzerze urządzeń

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  5. tez tak mialem , vdc 8/02/06 15:26
    u mnie mialo to czynienia z DSL. Pomoglo odznaczenie udostepniania drukarek i plikow w sieciach Microsoft (czy jakos podobnie) ustawieniach internetowych.

    Pozdrawiam

    vdc

  6. następny pomysł , Jacenty 8/02/06 15:42
    a ja tak miałem jak wyłączyłem usługę..
    Plug and Play

  7. mialem taki objaw przy , maciell 8/02/06 18:33
    padajacym dysku. Chyba to byl seagate. Zrób diagnostyke ontrackiem czy nie ma bledow logicznych. No i scandiskiem tez przelec czy jakies bady sie nie pokazaly. No i moze byc zwalony os.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL