Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:21
 » Martens 01:17
 » BoloX 01:16
 » Dzban 01:02
 » Qjanusz 00:53
 » Irys 00:51
 » ulan 00:41
 » RaPToRR 00:22
 » zibi13 00:10
 » esteban 23:52
 » alkatraz 23:48
 » Menah 23:36
 » luckyluc 23:27
 » Wolf 23:25
 » selves 23:24
 » wrrr 23:24
 » fiskomp 23:14
 » Visar 23:10
 » Magnus 23:07
 » luzak2363 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 36880 postów,
 wczoraj 25433

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2025
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

crack i orginal gry w kafejce internetowej a legalnosc ? , cache 9/02/06 11:14
Moje pytanie jest nastepujace: czy posiadajac gry <ofc orginaly> moge uzywac w kafejce internetowej crackow zeby nie dawac klientom plyt z grami ? Ludziki kradna nawet kopie plyt...

Ktos sie orientuje w temacie ?

Pozdrawiam

  1. Raczej nie , Fatum 9/02/06 11:18
    Crack najczęściej modyfikuje grę/oprogramowanie, a jeszcze nie spotkałem licencji oprogramowania komercyjnego, która pozwala na coś takiego.

    Fatum

    1. A puszczac z wirtualnego napedu mozna? , Mms 9/02/06 11:26
      Tylko tu juz rosna koszty, bo trzeba miec czym zrobic ta kopie i wirtualny naped.

      Pozdrawiam

      1. Oj tego niewiem , Fatum 9/02/06 11:38
        Ale teoretycznie jest to kopia ktora mozesz posiadac. Daemon-Tools jest darmowym narzedziem ktory umozliwia emulacje napedu, tylko trzeba sprawdzic licencje czy mozna uzyc go do komercyjnych zastosowan (wiele softow mozna uzywac free ale tylko w domu)

        Fatum

  2. Ja kiedys , XepeR 9/02/06 11:26
    gdzies czytalem ze cracki same w sobie nie sa nielegalne, wiec nie widze przeszkod. Pozatym zawsze mozesz zrobic obraz plyty i do wirtualnego napedu zaladowac :)

  3. spokojnie, najwazniejsze abys mial oryginal , chris_gd 9/02/06 11:38
    a to juz co zrobiles z gra na dysku to twoj biznes

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. tez tak wlasnie mysle , cache 9/02/06 11:46
      jwt

  4. znajomy miał ten sam problem , Demo 9/02/06 11:47
    rozwiązał go tak, że chował napęd do kompa, za zaślepką...trochę kłopotliwe, no ale trudno...widziałem też kiedyś blokady napędów na kluczyk, może takie coś by było dobre?

    Inne rozwiązanie to obudowa na kluczyk...generalnie tak zrobić, by pajac nie miał dostępu do napędu

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. tak, ale sprawa sie komplikuje jak na kompie jest kilka gier... , cache 9/02/06 11:59
      jwt

      1. a w jaki sposób , myszon 9/02/06 12:02
        sprawdzą, że użyłeś cracków? Im potrzebna jest tylko licencja. Zresztą możesz napisać do dystrybutora i zapytać się o to.

  5. to może dokumenty w depozyt , Demo 9/02/06 12:05
    i zwrot przy oddaniu płyty?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. to ja przyjde z falszywym dokumentem , wukillah 9/02/06 14:26
      i wyjde z plytka.Jakis inny genialny pomysl?

      just d'oh it!

      1. no rzeczywiście , myszon 9/02/06 15:15
        wszystkie 10latki grające w CS-a mają fałszywe dowody :D Za fałszywe dokumenty można beknąć. Rzeczywiście każdy zaryzykuje dla płyty, któą może ściągnąć z neta.

        1. dowod moze jeszcze nie , wukillah 9/02/06 16:01
          ale legitymacje moze?pewnego nastolatka
          bekniecie nie odstraszylo od poslugiwania
          sie podrobionym dokumentem,w celu unikniecia
          mandatu z brak biletu pkp(cena mniejsza od oryginalu).
          bylo o tym glosno.

          niedoceniasz przeciwnika :)

          just d'oh it!

    2. mala podpowiedz , wukillah 9/02/06 14:34
      np. stadion 10-lecia

      just d'oh it!

      1. też mała podpowiedź , Hitman 9/02/06 15:24
        nie stać Cię na taki dokument ;) A nowego dowodu i prawka nikt Ci nie załatwi...Zresztą na lewe dokumenty to się robi wały na sumy 6 cyfrowe a nie orginalne gry ;))

        Teoretycznie okłamywanie samego siebie
        jest niemożliwe. W praktyce robi to
        każdy z nas.

        1. jestes wrozbita,czy pracownikiem skarbowki? , wukillah 9/02/06 16:04
          zalatwi,zalatwi - kilka mies. temu dziennikarz faktu lub tvn
          zalatwil sobie dowod oryginalny inaczej,na ktory to
          pozyczyl samochod,meble,sprzet narciarski i budowlany.
          zmiescil sie w 30 000. dowod kupil za ok 1500,co przyznasz,ze
          nie jest az takim wydatkiem.

          just d'oh it!

  6. Wirtualny napęd. , pachura 9/02/06 12:33
    1. Na każdym kompie wgrywasz na dysk image'a oryginalnej płyty. Na pewno jest to mniej nielegalne niż crackowanie ;) A te parę dodatkowych giga na twardzielu to chyba nie problem.
    2. Instalujesz darmowego DaemonToolsa.
    3. Do każdej gry piszesz .bata który przed odpaleniem mountuje odpowiedni image.
    4. Profit !

    Dorabianie kłódek do każdej stacji wydaje się prostsze, ale obsługa będzie musiała co chwilę latać z kluczykiem i zmieniać płytki. Poza tym, często te kłódki można otworzyć scyzorykiem lub dowolnym innym kluczykiem - pomysłowość Polaków nie zna granic... ;(

    1. DAEMON Tools, , Mms 9/02/06 13:00
      This program is NOT freeware.
      If you don't use this program for commercial purposes you do not have to register a license and are allowed to use this software for free. But if you want to support our work you may do so, of course. To register Click Here. This private license is always limited until the next version of this software is released.
      If you use this program commercially (e.g. in a company, internet cafe etc.) somehow you must license it! To register Click Here. You will find all details there.
      You are only allowed to use this program if you are a legal owner of the original CD and you want to create or use a backup of your original CD.
      Feel free to use this package in other FREE products, as long as you leave this package unmodified and include credits to author. If you want to include this software in a commercial product plz contact us for permission!
      This software is provided "as is". The authors cannot be held responsible for any loss of data or other misfortunes resulting from the use of this program.
      Likewise the authors cannot be held responsible for the use or misuse of this software.

      Pozdrawiam

  7. mi sie wydaje , atay 9/02/06 16:10
    ze najlepiej by bylo jakbys dal jakis program do emulacji typu "deamon tools" or sth (chociaz kolega wyzej przytoczyl cytat ze nie jest darmowy) i zgral wszystkie plytki u siebie na serwerze, a emulowal je po sieci lokalnej, tzn. jak ktos chcialby pograc to by sobie wybieral obraz z serwera i ma plytke w napedzie.

    _- Atay -_

  8. Dyskusja , marekzi 9/02/06 16:13
    jest nie na temat. Wszyscy zapomnieli o tym, że kupując jedną grę (a więc i posiadając 1 grę) mozemy jej używać w danej chwili na 1 kompie. Używanie kilku kopii/obrazów w tym samym czasie jest nielegalne z powodów oczywistych. Wynika z tego, że można używać kopii bezpieczeństwa - ale tylko jednej. I nie moze ona zniknąć/ zginąć - bo to jest już rozpowszechnianie kopii.

    1. hmm , 0r8 9/02/06 16:43
      he? przeczytaj moze tresc posta jeszcze raz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL