Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66277 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakiej firmy GF6600GT kupić? , the_unicorn 10/02/06 16:23
Witam!
Pytanie czysto praktyczne, ponieważ karty są w podobnych cenach i dla mnie osiągalne są karty firm: ASUS, Galaxy, Leadtek bądź MSI. ASUS jest najtańszy i mogę go mieć za 530zł, tak więc jest to na chwilę obecną mój wybór, ale nie wiem jak z jakością tej karty. Dlatego interesują mnie opinie użytkowników GF6600GT. Jakiś czas temu pytałem o grafę i miałem kupić Galaxy 6600GE, ale między tą kartą a ASUSem GT jest 10zł różnicy, więc chyba lepiej kupić pełnego GT.
Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze już konkretnej karty.
Pozdrawiam!

"The wisest is he who knows he
does not know"

  1. gainward,leadtek , maciell 10/02/06 16:54
    te firmy moge polecić w ciemno.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  2. mam Leadtek i , Zajkos 10/02/06 17:04
    1) kreci sie srednio czyli 550/1050
    2) po ustawieniu wiatraka na 25% powera (w 2D wystarcza) jest całkiem cicha, tak że słysze spowolnionego na maxa pentagrama 80 cośtam
    3) ogolnie wydajnosc nie powala na kolana, ale pewnie tak bedzie we wszystkich 6600GT

  3. polecam Leadtek'a , grubas 10/02/06 17:05
    Uzywalem go wczesniej na kostakach Hynixa i bardzo ladnie sie @.

    <nie ma to jak dobry bumel>

  4. jesli , LuHash 10/02/06 17:42
    MSI w wersji Diamond jest brane pod uwage to tylko MSI;)

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. a co ma takiego ta wersja, , the_unicorn 10/02/06 17:52
      że tak ją zachwalasz? Mi chodziło o zwykłego 6600GT, a wersji GT Diamond jakoś nie mogę wypatrzeć w żadnym sklpie :/

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

      1. se poczytaj , LuHash 10/02/06 18:13
        http://tinyurl.com/aoykw

        tu bi? or nat tu bi?
        dat iz de kłeszczon!

        1. no tak, , the_unicorn 10/02/06 18:18
          mea culpa -> chodziło mi o grafę na AGP

          "The wisest is he who knows he
          does not know"

      2. ewentualnie , LuHash 10/02/06 18:18
        gf 6600 (bez gt) diamond od MSI... to GT z zanizonym taktowaniem (ale pamieci ma takie same co gt, a jest tanszy wiec spokojnie leci na wyzszym taktowaniu) i ma jak to diamond vivo a jest tanszy od zwyklego gt

        tu bi? or nat tu bi?
        dat iz de kłeszczon!

        1. Mam taką... , cVas 10/02/06 21:13
          ... kręci się C 550, M 1140.
          Ale trochę ją słychać w 3D :(

          Cóż człowiek,
          nawet światło się załamuje.

          1. hmmmm, , the_unicorn 11/02/06 08:04
            skoro kręci się tak wysoko (przy standardowym chłodzeniu?) to po kij diabła kupować GT, skoro to TA SAMA karta, tylko z niższym taktowaniem. Czy ja coś źle pojąłem? heh

            "The wisest is he who knows he
            does not know"

  5. Ten Leadtek też cenowo fajnie wygląda. , the_unicorn 10/02/06 19:12
    W sklepie TPC jest za 550zł, bo niestety w takiej dziurze jak Łódź tej karty dostać się nie da w normalnej cenie (normalnej czyt. niższej niż w Komputroniku). A Łódzkie hurtownie już w ogóle mnie załamują. Tak dla pewności - ta karta w sklepie TPC to właśnie ta, o której piszecie?

    "The wisest is he who knows he
    does not know"

  6. galaxy , MatiZ 10/02/06 19:16
    tylko i wyłącznie ;)
    kreci sie dosyc dobrze ;)
    550/1150 ;)

    Meet me after midnight #Farcry

    1. tak MatiZ, , the_unicorn 10/02/06 19:19
      ale jaki sens ma wydawanie kasy na GE (bo mniemam, że o nim piszesz) skoro za podobną kasę mogę mieć GT, które też się kręcą i to nie gorzej. Tak mi się przynajmniej wydaje...

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

  7. Ja myślę , ligand17 10/02/06 19:40
    że najlepiej Gainwarda. Masz 3 lata polskiej gwarancji MMV w trybie SOS. Na kolejnej pozycji stawiam ASUSa i MSI. Do Leadteka się zraziłem na etapie TnT2 i nie potrafię się ciągle przekonać.

    1. No ja mam Leadteka , the_unicorn 10/02/06 19:45
      GF3Ti200 i jestem zadowolony. ASUS jest najtańszy i dostępny od ręki w sklepie, do którego mam dwa kroki, Leadtek 20zł droższy, więc też przejdzie, ale Gainward... no chciałbym, ale to już za dużo kasiorki niestety :(

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

  8. mam Galaxy 6600GT , troll 10/02/06 21:33
    od paru miesięcy i jestem zadowolony, kreci sie na 550/1100 i nie jest głośny ;]
    polecam

    http://cert-clan.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL