Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72902 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Opinie o Panasie TX-29PN1P (TV) , Auror 10/02/06 23:38
Siemno,

W stolicy dużo bilbordów MediaMarktu i ElectroWorldu reklamujących ten sam sprzęt. Telewizor Panasonic TX-29PN1P (tak mi się przynajmniej wydaje że to ten model). W EC 899zł, a w MM 799zł. Na internecie wszędzie powyżej 1000zł.
Jutro ide odwiedzić pobliski MM i wybadać sprawę czy to przypadkiem nie 5 egzemplarzy na całą Polskę czy coś takiego. Jeżeli jednak to nie marketingowy podstęp to radzicie to wziąć?
W końcu to 29 cali i Panasonic.
TV głównie byłby wykorzystywany do ... uwaga, uwaga ... oglądania telewizji! (sic!), filmów DVD we współpracy z Mantą oraz grania na PS2.
Posiada ktoś ten model? Na necie znalazłem tylko 2 opinie (skrajnie różne).
Posiadam teraz w miare nowego LG 21' i co mnie w nim denerwuje to:
- długie włączanie się
- koszmarnie długie przełączanie programów!! (największa wada)
- popieprzona skala głośności (100 stopniowa, a ustawiona cały czas na "7" bo przy 12 już daje na cały dom i głośniki mało sie nie popalą ;))

to chyba tyle. Panas będzie lepszy?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. link -> , Auror 10/02/06 23:39
    http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=2573

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  2. to nie , Curro 11/02/06 01:27
    pociesze. Wlaczanie jeszcze dluzsze, przelaczanie to samo w stosunku do LG- mam oba. Obraz zyleta, z geometria zalezy od sztuki, dzwiek b.dobry. Tani bo to z czeskiej montowni :) Serwis koszmarnie drogi, a niestety tez padaja-znajomemu wyzional ducha po 3 miesiacach, a co najgorsze nie uznali gwarancji ze wzgledu na brak orginalnego pudla :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL