Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:02
 » rurecznik 16:02
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85620 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Pilne] WinXP sam powiela pliki jpg!!! Nie da się tego zatrzymac. HELP!!! , Matti 12/02/06 15:30
Moja kolezanka ma laptopa do ktorego podlaczyla aparat kabelkiem USB i zgrala zdjecia do "Moje obrazy". Aparat odlaczyla. W obrebie folderu zaczely sie te zdjecia same powielac. Skasowala wiec te oryginalne, ale nie pomoglo i zdjecia nadal sie kopiuja. Ponoc juz jest kopia 164 kazdego jpg i leci nadal. Kompa zrestartowala. Oczywiscie nie pomoglo. Caly czas tez kasuje te jpg ale pojawiaja sie wciaz nowe. Inne pliki, fotki itp. na dysku sa w porzadku. To mi wlasnie przed chwila na skype przekazala. Ja nie mam pojecia co to moze byc. Na XP ma AVG 7, ktory nic nie wykrywa. Co robic???

  1. niech zamknie procesy programu do zgrywania tych fotek , black-bird 12/02/06 15:40
    moze cos sie walnelo w tym programie

    1. wlasnie z nia rozmawiam , Matti 12/02/06 15:51
      powiedziala ze skasowala wszystkie fotki i na razie zadne nowe kopie sie nie pojawily. Ehhhh, babeczki i komputery...;)

    2. mowisz , elliot_pl 12/02/06 15:51
      ze po restarcie proces sam wstaje?

      momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. chyba juz wszystko OK , Matti 12/02/06 16:23
    nic sie juz nie dzieje. Ale nadal nie wiem jak moglo po restarcie nadal sie tak robic? Kolejna nierozwiazana zagadka.

  3. a zgrała jeszcze raz te zdjęcia... , metacom 12/02/06 19:57
    ...bo może to jakiś wirus i za godzinę znów będziesz miał tel. ;)

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL