Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:02
 » rurecznik 16:02
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85656 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

znajomośc polszczyzny przez dziennikarzy , okobar 13/02/06 07:17
http://new.sports.pl/...how=1&s=1&ns=63400
rozumiem ze tak zwani "normalni" ludzie nie muszą w internecie przestrzegac wszystkich zasad ortografii ale DZIENNIKARZE?
przeciez oni podpisują się własnym nazwiskiem, te teksty to są ich "efekty pracy", wystarczy zresztą troszkę chęci żeby je dopracowac, czy chociaż sprawdzic

AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
GF 7600 GS, M2N4 SLI
Win XP SP3

  1. re: , mrugała 13/02/06 12:28
    To jest krótka nota, nie żaden poważny wykład naukowy. Czepiasz się trochę za bardzo. Ja tam nie widzę błędów, jeśli jakieś są to pewno pomijalne. Trzeba wziąć pod uwagę, że język polski jest trudny i nie wszystko jest dla każdego oczywiste, nawet dla profesora językoznawstwa, a to pisał pewno jakiś zwykły korespondent w pośpiechu
    Ja rozumiem, że problem ortografii i gramatyki istnieje, ale po co robić taki zamęt z powodu paru linijek informacji sportowej z jakimś błędem... Ani nie wiemy kto to napisał ( wbrew temu co twierzdisz ), ani to nie przejdzie do historii, niewiele osób to tak naprawdę przeczyta w całości. Stawiasz w domyśle jakąś tezę ( "znajomość polszczyzny przez dziennikarzy" ) na podstawie jakiejś błachostki, piszesz posta na forum i na co liczysz? :)
    Na bojkot tego portalu? Na bojkot PAPu?
    Myślę że masz zły dzień albo w ogóle się za bardzo przejmujesz.

    Mrugała,
    strasznie mi miło...

    1. popatrz lepiej , laciak88 13/02/06 15:45
      na naglowek. On napisal Polakow przez male "p"!! A to juz jest razacy blad i oni powinni takich unikac!

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL