Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » Sebek 17:17
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93452 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie moge zapisac wogole plikow ani zadnych otworzyc [win2000] , lathander 13/02/06 10:26
mam taki problem, nalapali u mnie w pracy jakies spy i adware i po usunieciu nie moge wogole zapisac pliku zadnego pliku ani otworzyc. polecenie zapisz jako w notatniku nie pokazuje zadnego okienka wyskakuje tylko komunikat "failed to initialize file diagnostic. change the filename and try again", ikona pokaz pulpit nie dziala, o co moze chodzic? dodam ze raczej systemu nie moge przeinstalowac bo to jest rip server. pomocy

Greetings from Earth

  1. a i jeszcze jedno pyta co do claria.gain , lathander 13/02/06 10:51
    czy jest jakies narzedzie ktore to dziadostwo usunie? recznie to nie ma sensu sie bawic a zaden antispy nie chce go usunac. microsoftu sie wiesza i w pamieci zajmuje 300 mb a inne pokazuje niby usuwaja a on nadal jest przy nastepnym skanowaniu. help

    Greetings from Earth

    1. a uruchamiasz , myszon 13/02/06 13:54
      w trybie awaryjnym? Spybot chyba nalepszy.

      1. i w awaryjnym i normalnie to samo , lathander 13/02/06 14:08
        wiec juz nie mam pomyslu co to moze byc.

        Greetings from Earth

    2. hmm , shavell 13/02/06 18:08
      Kiedyś spotkałem się z gain'em (chyba z jakimś free kodekiem się instalował - divx chyba) i z usunięciem nie było problemu. Używam Ad-aware, spybota, cwshredder oraz czasem HijackThis (z tym ostrożnie) jakoś nie zauważyłem żeby coś siedziało uparcie na tyle że zostawało. Tu jest troche na temat spyware http://www.searchengines.pl/...12510&st=0&

      Doświadczenie przychodzi z wiekiem
      tylko czasami jest to wieko od trumny...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL