Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93482 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Archiwizacja VHS na DVD , kooh 13/02/06 14:56
Chciałbym zarchiwizować moją "kolekcję" nagraną kamera VHS na płyty DVD. Kamera ma wyjścia Audio i Video (czincze) oraz s-video. Mam także magnetowid z takimi samymi wyjściami + dodatkowo EURO. Jaką kartę polecilibyście do przeprowadzenia takiej operacji? Zapis oczywiście na DVD.
Mój komp to AMD ATHLON 2500+, 512MB pamięci i HD160MB.

  1. Powinno dac radę... , Dexter 13/02/06 15:12
    Przy takim dysku na twoim miejscu pojechałbym na początku bez kompresji.

    Karta - pytasz o model? To Ci nie pomogę. Robiłem testy na kartcie telewizyjnej i na karcie z VIVO i oczywiście VIVO bezapelacyjnie wygrało.

    Moge Ci coś doradzić jedynie co do metod, ale jutro, bo ide na kwadrat.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. ja to robilem tak , Tomasz 13/02/06 15:22
    hard:
    karta tv winfast 2000 (z 2001 roku), kamerka bezposrednio do karty tv przez czincz. jesl masz s-video to podepnij przez s-video.

    soft, hmmmm, dlugo przebieralem, najlepsze okazalo sie:
    Pierwsze to wstepna kompresja, bez utraty jakosci mjpeg. dzieki temu pliki nie zajmuja ci calego dysku :)
    Jesli proc pozwoli to kompresuj sobie odrazu audio do mp3. Jesli nie to do pcm.
    Drugie to kompresja do xvid i audio do mp3 (patrz wyzej).
    Do zbierania materialu video VirtualDub. nim ustawisz wszystkie parametry kodekow.

    piszesz dvd, wiec pewnie chcesz aby wszystko ruszylo na stacjonarnym dvd (nie divx) ?

    jakiespytania, to pytaj :)

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  3. Polecam Pinnacle Studio 9 , McIsland 14/02/06 00:14
    tylko się nie orientuje ile to "kosztuje" :D

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL