Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99952 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 2003 Server SBS for MEN , Sacrell 13/02/06 23:10
Witam serdecznie !!!!

Mam pytanie.

Czy ktos instalowal Win 2003 Server z SBS wersja speclanie preparowana dla MEN (na dwoch plytach DVD wydanie jesien 2005) ???
Mam problem z instalacja.
Moze zaczne od konfiguracji drobnej. Płyta MSI z SIL3112 RAID na pokladzie. Dyski pracuja w mirrorze. Dyski Maxtor 120 GB. Procesor Athlon64 3800+. Dwie sieciowki Realtek wykrywane przez automat (takze tu nie ma problemu).
Mysle ze wystarczy informacji ogolnych, a teraz przedstawiam moj problem.
Robie nowa instalacje. Jest to automat, przy uruchomieniu wkladam mu dyskietke ze sterami do SIL3112r i leci dalej . Cala procedura w tej chwili jak bede opisywal to tzw. preinstal -> Przechodzi do partycjonowania i zapytan o hasla, karty sieciowe, konfiguracje sieciowa itd. itp. OK...wszystko ladnie i pieknie po 30 minutach preinstalacji restaruje sie. Uruhamia sie sprzet i startuje tym razem juz z dysku i przechodzi do wlasciwej instalacji. Niebieski standardowy ekran i to ZONK...wyskakuje błąd 18..nie moze znalezc sterownikow do SIL3112 w katalogu \\$OEM\\ .....no ladnie jak mu nacisne (wczesniej) F6 i wlozeniu dyskietki...to samo....a ciekawe jest to ze nie dam mu dyskietki (czyli wyjme) i wywala blue screen\'a z kodem bledu 0x0000006B i 7B....no ciekawe wyjmij wadliwy sprzet...gdzie to wszystko na pewno dziala.

Pomozcie prosze bo musze to zrobic na wczoraj :(((( Moze ktos robil tego typu instalacje. Jesli wiecej informacji potrzeba to prosze o kontakt GG: 4225663....dzieki za wszelaka POMOC !!!!!!!!!

Pozdrawiam

S@crell

  1. a to sa juz wersje , faf 14/02/06 10:06
    dla MEN i WOMAN ? ciekawe jak wyglada wersja kobieca ? rozowe okienka ? :D

  2. z tego co mówili przedstawiciele Batacomu dopiero w marcu mają być całkiem sprawne DVDsety , Artaa 16/02/06 18:43
    a tak pozatym masz przecież gwarancję/serwis ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL