Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:48
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12

 Dzisiaj przeczytano
 5903 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dokumentacja informatyczna w firmie , xan 16/02/06 13:45
Wlasnie rozstaje sie z firma i chcialbym sie dowiedziec jaka dokumentacje systemu informatycznego trzeba jeszcze zrobic bo mam udokumentowane:
polityke bezpieczenstwa
ewidencje sprzetu
ewidencje oprogramowania

Obiecalem pracodawcy, ze to zrobie zanim opuszcze firme :)

Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

  1. Nie bądź naiwniak !!! , Hiper 17/02/06 01:22
    Jak jakaś "dokumentacja" do tej pory nie była potrzebna, to i tak nie będzie potrzebna w przyszłości. Bo napracujesz się i będzie to "na darmo".

    polityke bezpieczenstwa - to się robi, żeby UŻYSZKODNICY się podpisali, że przyjęli do wiadomości

    ewidencje sprzetu - każdy informatyk to powiniem mieć dla siebie na stanie

    ewidencje oprogramowania - każdy informatyk to powiniem mieć dla siebie na stanie


    DODAM od siebie:
    - ewidencja sprzętu "do wybrakowania", uszkodzonego
    - ewidencja stanów magazynowych
    - ewidencja planowanych zakupów (modernizacji sprzętu komputerowego)

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

    1. PS. , Hiper 17/02/06 01:25
      Mógłbyś mi mail'nąć Waszą "politykę bezpieczeństwa"? Właśnie jestem w trakcie dopieszczania zasad obowiązujących u nas w firmie i chętnie poznam inne tego typu dokumenty. adam(małpa)rzi.pl

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

      1. hmm , Czarek 17/02/06 16:18
        > Mógłbyś mi mail'nąć Waszą "politykę bezpieczeństwa"?

        tez poprosze, jesli mozna - @ w profilu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL