 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 21463 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
szukam kodekow do grania avi , Radzio10 18/02/06 14:15 Cos mi trzasnelo w kompie! Gdy chce odtworzyc pliki avi zciagniete z internetu to odtwarza mi tylko wizualizacje. Czy brakuje mi jakiegos kodeka? Czy ktos moze mi podsunac jaki pomysl na to co zrobic? Pliki mpg dzilaja OK ale avi nie.- Sprawdź kondensatory , Diablodk 18/02/06 14:18
one lubią trzaskać ;P - Avik avikowi nie równy... , JE Jacaw 18/02/06 14:20
...do AVI jest cała masa kodeków, więc ściągnij program GSpot i on Ci powie jakiego kodeka potrzebujesz oraz poda informację, czy ten kodek jest zainstalowany w systemie.Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach - a moze , tommi 18/02/06 14:21
SCIAGNIJ tez slownik ;)Śmiech to najlepsze lekarstwo na
wszystko, no może z wyłączeniem biegunki. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|