Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 07:51
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 25853 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Obraz na monitorze i na telewizorze - brak wyswietlanego filmu na jednym z nich , MMajchrowski 19/02/06 16:28
Czy ktos mi moze podpowiedziec co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy. Kiedy podepne do kompa telewizor obraz jest wyswietlany na obydwoch (opcja klon) z malutka roznica na tym ktory jest ustawiony jako pierwszy wszystko gra zas na drugim tez prawie wszystko tylko ze jesli chce miec podglad filmu na obydwoch nie da rady. Jest wyswietlany tylko i wylacznie na pierwszym zas na drugim widze tylko same napisy. Dziewne to jest bo przed reinstalacja systemu dzialalo na obydwoch. Czy ktos mi podpowie o co w tym biega?
Z gory dzieki za podpowiedzi!

Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
--=M@jcheR=--

  1. nie napisałeś jaka karta (ati czy nv) , Robak 19/02/06 16:37
    pobaw się zakładką o nazwie nakładka -> tryb teatralny. Ta zakładka występuje w ati nie wiem jak u nv ale tam też powinny być opcje odpowiedzialne za tryb teatralny

    1. przypatrz , PIvO 19/02/06 16:42
      sie dokladnie jego podpisowi :P

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

      1. co prawda to prawda , Robak 19/02/06 17:08
        ;) d

  2. Jesli chodzi o stopke to sie troche zmienilo bo teraz mam juz GF6600 , MMajchrowski 19/02/06 16:46
    ...

    Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
    RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
    --=M@jcheR=--

    1. wideo pelnoekranowe na ekranie pomocniczym , Nazgul 19/02/06 17:24
      rozwiaze problem :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. THX robi to ale to nie jest do konca to co bym chcial pozatym... , MMajchrowski 19/02/06 17:32
        na pomocniczym nie ma napisow. Moze jeszcze ktos pomoze ???

        Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
        RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
        --=M@jcheR=--

        1. co do napisow ... , rulezDC 19/02/06 18:52
          DivX G400
          co do ustawienia polecam artykul
          z benchmark.pl
          http://www.benchmark.pl/...ranowe_TV/strona-1.html

          koniec koniec koniec

          1. po co? ffdshow ma zintegrowana obsluge napisow , Tummi 20/02/06 01:19
            i radzi sobie calkiem niezle :D

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

  3. na karcie Ustawienia ekranu nview, telewizor ustaw , kosty 19/02/06 19:09
    jako ekran podstawowy, przedtem lub potem zmień rozdzielczość. Wszystko będzie widoczne i obraz i napisy.

    ___________________________________

    1. dokladnie tak , mialem z tym kiedys problem i to co kolega wyzej napisal powinno pomoc , luckyluc 20/02/06 10:20
      123

      // Get rich or die tryin.

  4. Ok dzieki dziala przy ustawieniu pelnoekranowego Video ale , MMajchrowski 20/02/06 13:44
    jak ustawie opcje klon to w dalszym ciagu nie wsywietla i na jednym i na drugi. No nic trudno wystraczy mi to ale nadal zostaje niedosyt. Dzieki sliczne za porady :D

    Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
    RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
    --=M@jcheR=--

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL