Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 07:51
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 25889 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Darmowy i dobry program do fakturowania - jest coś takiego? , NimnuL-Redakcja 19/02/06 21:37
Witam,
Treść tematu w temacie.
Dzięki

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. darmowego i dobrego to chyba nie ma , smichal 19/02/06 21:52
    ale moge polecic ten http://www.allegro.pl/...szybkie_fakturowanie.html
    ostatnio sam szukalem programu i kupilem ten i jestem bardzo zadowolony - prosty w obsludze i z duza ilosci opcji.

  2. Zależy czy ma być z magazynem czy bez , zartie 19/02/06 22:33
    Bez magazynu to da się jakiś znaleźć, ale kiedyś czepiał się takich rzeczy US, więc firmy wypuszczające soft zamiast wersji darmowych zaczęły wypuszczać wersje za symboliczną kwotę.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. No dobra, niech bedzie za jakies nieduze , NimnuL-Redakcja 19/02/06 22:50
      pieniadze. Najlepiej z magazynem, ale bez tez moze byc.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. Mała Księgowość Rzeczpospolitej - cena gazety , Bart 20/02/06 00:18
    W zasadzie wystarczy ci płytka od kogoś kto prenumeruje i już.
    Program ma wszystko czego potrzebujesz.

  4. niegdyś było coś takiego jak Fakturka , Maverick 20/02/06 00:28
    kolega z firmy współpracującej ma coś podobnego jutro postaram się o namiary tego co używa. i jest to za free.

  5. może vatowiec? , barty 20/02/06 10:18
    nie wiem czy dobry, ale na pewno darmowy (przy 1 stanowisku)
    http://vatowiec.pl/

    kiedyś coś tu wpiszę...

  6. Mala Ksiegowosc Rzeczpospolitej -tez na to postawilem , ksiaze 20/02/06 10:24
    ma wszystkie ewidencje potrzebne generowanie deklaracji aktualizacje przez inet narazie znalazlem jednego wielblada ale jak na darmowy programik to i tak dobrze sie sprawuje ale zaczalem dopiero od stycznia sie nim bawic wiec mzoe cos znajde ciekawszego ;-)

  7. http://www.lefthand.pl/pl/ , beef 20/02/06 10:31
    http://www.lefthand.pl/pl/
    No nie mówcie, że nie słyszeliście, przecież to znane i stare.

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

  8. może takie cos :) 1,47 MB , Tolek 20/02/06 10:53
    http://www.megakomp.home.pl/...fakturka/setupf.exe

    Możliwości programu:

    rozbudowana kartoteka towarów
    rozbudowana kartoteka kontrahentów
    rozbudowany rejestr dokumentów
    faktury VAT
    korekty faktur VAT
    faktury VAT MP
    korekty faktur VAT MP
    faktury proforma
    automatyczne przepisywanie danych z faktury proforma na fakturę VAT
    możliwość zapisu dokumentów w formacie html
    automatyczna numeracja dokumentów z możliwością dostosowania farmatu numeracji
    definiowanie ilości kopii wydruku dokumentów
    wielostronicowe dokumenty
    definiowanie przelewów także do ZUS, US oraz ich kartoteka
    cztery cenniki
    wydruk rejestru sprzedaży
    wydruki zestawień sprzedaży
    nadruk adresów na koperty
    aktualizacja programu przez internet
    proste rozliczanie płatności
    baza danych .mdb, możliwość tworzenia własnych raportów w programie Microsoft® Access


    Tolek

  9. Acha , beef 20/02/06 11:56
    nie potrzebujesz czasem automatycznej rejestracji czasu pracy? Bullet-proof, na RFIDach, szmery, bajery, krawaty wiąże, przerywa ciążę, (tanio) :) Jeszcze nie skończona, ale będzie niebawem :))

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

  10. Dzieki , NimnuL-Redakcja 20/02/06 13:14
    przebadam to co zaproponowaliscie.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL