Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:27
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 30499 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zawartosc pudelka plyty glownej , serf 20/02/06 17:03
Hej,
zamowilem plyte glowna Gigabyte GA-K8VT800. Powiedzcie czy w pudelku sa 2 tasmy IDE czy jedna? Zglupialem. Dalem do zlozenia zestaw w Proline. Nie dostalem nortona i wlasnie sie zastanawiam, czy tasmy powiny byc dwie, czy jedna? Jak bylo u was w plytach tej firmy?

always emotion is the future

  1. Powinno pisac , Mms 20/02/06 17:43
    w instrukcji co ma byc w pudle.

    Pozdrawiam

    1. Nie powinno , Ament 20/02/06 18:31
      bo zawsze pisze w instrukcji jaka jest zawartosc pudelka;-)

      I
      -AMENT-
      I

  2. no wiec w gigabyte , maciell 20/02/06 18:49
    wyglada to tak jedna tasma ide,jedna tasma fdd, jak jest sata na plycie to kabelek sata szt.1 ,ksiazeczka, plyta z sterami i na niej norton internet security wersja na chyba 3-4 miechy nie pamietam, no i blacha do obudowy z wyjsciami z plyty. No i totalny bezsens jaki mnie wkur.... w gigabyte ,ze nie daja przejsciowki z molexa na sata. W takim Asrocku jest ,a w gigabyte ni hu hu i jak mam klienta co ma stara zasilke to musze dolozyc.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. hmmm... , blazejm 20/02/06 19:20
      W moim Gigabycie w kartoniku były: 1x taśma IDE, 1x taśma FDD, 2x kabelek SATA, 1x przejściówka SATA=Molex, blaszka z wyjściami, śledź z portami USB szkoda tylko że nie dali jeszcze śledzia z wyjściami audio:/

  3. Najlepsze jest to , serf 20/02/06 20:15
    ze to plyty mozna podlaczyc az 6 urzadzen PATA i 2 SATA a w komplecie dostalem jedna tasme IDE do hdd i jeden kabelek do SATA. Dlatego pomyslalem ze moze w sklepie "zapomnieli" dorzucic.

    always emotion is the future

    1. To tu taki , sebtar 20/02/06 21:05
      Asus jest lepszy bo ja dostałem tyle taśm ile jest gniazd na płycie - 3 x IDE i 4 x SATA ;-)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL