Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44461 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows Mobile 5.0 a Windows Mobile 2003SE? , MARC 22/02/06 12:18
Czy dla tych systemow uzywa sie identycznego oprogramowania? WM 5.0 jest nowszy, ale czy bedzie chodzilo na nim wszystko z WM 2003SE?
Czy moze jest to uzaleznione od procesora?

Orange wlasnie wprowadzilo SPV M3000, ktory dziala na WM 5.0, a ja bylem juz nawet sklonny przejsc do Ery, aby u nich wziasc ERA MDA Compact, bo powoli dochodze do potrzeby posiadania jakiegos palma.
Czy ktos z was juz sie bawil tym nowym SPV M3000? On ma znacznie wolniejszy procesor, ale czy to naprawde ma takie znaczenie?

Pozdrawiam
MARC

  1. polecam magiciana :) , PIvO 22/02/06 13:51
    czyli m3000 na orangutanowskie.
    z wm5 sa jeszcze czasami problemy jednak brak kompatybilnosc programow jest szybko usuwany przez producentow :). magician jest mniej multimedialny (slaby proc), ale jako polaczenie telefonu i pda sprawdza sie zdecydowanie lepiej niz mda compact

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  2. Troche wlasnie poczytalem. , MARC 22/02/06 22:15
    Szkoda, ze ma slaby proc, bo sa podobno problemy z ogladaniem filmow, czy programem Skype. Ale z drugiej strony ma WiFi, co moze byc przydatne i pelna klawiature.
    Szkoda, ze Orange u nas nie wprowadzil wersji M5000, bo ona juz chyba spelnia wszystkie moje wymagania. A moze warto jeszcze troche poczekac i zobaczyc, czy go nie wprowadza?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL