Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55080 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Epson Cx3650 - wspaniale sprytne male urzadzonko wielofunkcyjne , Nazgul 23/02/06 22:56
mam je juz od 4 miesiecy prawie, ale dopiero teraz dziele sie doswiadczeniami bo chcialem potestowac. Po pierwsze i najwazniejsze: Wystarcza mi do wszystkiego, mam drukarke, mam skaner i mam ksero mono/kolor. Wprawdzie nie jest to demon szybkosci (ksero mono 1 strona okolo 12-15 sekund) ale dziala naprawde swietnie, jakos wydrukow jest wiecej niz zadowalajaca (rdzen drukujacy z C64), skany bardzo ladne. Ksero obsluguje bez komputera, jest tam guzik do wyboru liczby kopii, guzik wybierajacy papier, jego wielkosc oraz powiekszanie dowolnego obrazka, zjecia itp do wielkosci A4. Oczywiscie sa jeszcze dwa guziki (jeden do ksero mono drugi kolor) i guzik anulowania. I teraz najlepsza rzecz... tusze :) Za kolor czarny za pojemniczek place 6 pln za sztuke, mam za to 12 ml pojemniczka, tak samo kosztuja mnie 3x kolorki. Wiec pelna wymiana pojemiczkow do... 24 zl :D z przesylka z allegro = 30 pln :) miodzio po prostu. Zrobilem sobie zapas tuszy wiec sie niczym nie martwie. Ogolnie swietny sprzecik, teraz juz w sprzedazy jego zastepca DX3800 (tusze po 8 pln wiec drozsze) i tak poza tym to rozni sie glowica z D88 :). Ogolnie drukareczki za ta cene (okolo 350) sa naprawde wiele warte. W razie pytan chetnie odpowiem :) pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. hmm... , Yosarian 24/02/06 00:01
    "ksero mono 1 strona okolo 12-15 sekund" czyli czas skanu i wydruku czy to jest klasyczne ksero ?

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. to jest czas w jakim , Nazgul 24/02/06 07:13
    od czasu nacisniecia przycisku kseruj w skali szarosci wyjdzie kartka z gotowym wydrukiem

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. no to , Yosarian 24/02/06 12:27
      jak na zrobienie (skanu i wydruku)=ksero to szybko

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  3. hmmm , Dabrow 24/02/06 22:13
    na gwarancji jedziesz zamiennikami?
    hmm - poczekaj 2 lata...
    Ja do swojego epsona dopiero po gwarancji włożyłem zamienniki - również dlatego że dość późno się pojawiły - pierwsze drukarki 6kolorowe i z chipem....
    Na te najtańsze zamienniki uważaj...
    A ogólnie to ok (-;

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL