Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55082 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Napelnianie kartridzy w atramentowce HP - pytania beginnera :) , gorky 24/02/06 00:47
Moze sa tu jacys znawcy tematu?

Mam HP 5150 i dzisiaj dojrzalem do decyzji ze zamiast po raz kolejny oddawac katridz do napelnienia, to pobawie sie z tym sam. Przegladam Allegro i troche googluje, ale jak do tej pory nie rozumiem jeszcze paru rzeczy:

- czy zawsze przy napelnieniu trzeba udrazniac glowice? Czy tylko w przypadku kiedy katridz lezal dlugo i jest mocno zaschniety?
- do czego sluza uchwyty na kartridz do napelniania? takie jak ten:
http://allegro.pl/...racyjny_hp_27_56_338_343.html
- czytam ze sa atramenty 'barwnikowe' i 'pigmentowe'. Czym sie roznia i ktore sa lepsze?

I na koniec - czy macie jakies sprawdzone marki tuszy?

  1. i jeszcze jedno :) , gorky 24/02/06 00:55
    co to jest 'przystawka ssaca'?

  2. zobcz ... , Yosarian 24/02/06 01:48
    na stronie www.inkteck.pl tam są instrukcje napełniania a kiedyś to nawet filmy instruktażowe rozsyłali na CD, sprzedają wysyłkowo dobre zestawy do napełniania ... no i jeszcze na www.agawa.pl zerknij

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. błąd , Yosarian 24/02/06 01:50
    www.inktec.pl

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. tez polecam inktec , Chucky 24/02/06 09:54
      sam uzywam do napelniania swojej 5150
      wszystko co potrzebne jest w komplecie, a co do udrazniania, to trzeba udrazniac w przypadku kiedy napelniasz gdy juz drukarka drukuje z przerwami, wtedy potrafi bardzo szybko zaschnac, ale w przypadku jak uzupelniasz gdy druk jest jeszcze ok, to raczej nie ma koniecznosci czyszczenia...

      Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
      3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL