Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55161 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalacja Windowsa 2003 i Windowsa Vista na jednym dysku , Portal 24/02/06 10:02
Witam
Mam z gezety Windowsa 2003 (90dniowego) oraz sciagnelem sobie z netu najnowszego Windowsa Vista
Mam jeden wolny dysk twardy i chcialbym na nim zainstalowac te dwa systemy ale nie wiem jak najlepiej to zrobic a mianowicie :
- czy zalozyc dwie parycje podstawowe ( moze max 4 takie partycje zalozyc)
- na ktorej parycji zainstalwoac Windwsa 2003 server a na ktorej Vista aby bylo menu stratowe tzn zeby podczas
uruchamiania mozna bylo wybrac ktory system ma startowac
- w jakiej kolenosci instalwoac - czy najpier 2003 czy viste ?

  1. odp: , Soulburner 24/02/06 10:54
    1. podziel dysk na dwie partycje - jedna podstawowa, druga niech będzie rozszerzona
    2. Zainstaluj najpierw Windows 2003, na dowolnej z tych partycji, pliki rozruchowe i tak wejdą na C:
    3. Zainstaluj Windows Vista na tej większej partycji ;)

    Menu startowe w Viście jest nieco inne i na liście systemów będzie Vista oraz "Legacy System" czy coś w podobie. To drugie to będzie Win2003.

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. a jak zainstaluje , Portal 24/02/06 11:06
      najpierw Viste na partycji C a potem na partycji D Win2003 to wtedy menu startowe ( do wyboru jaki system ma startowac) bedzie z windowsa 2003 ?

      1. tak , Soulburner 24/02/06 11:08
        Windows 2003 nadpisze starter Visty i menu wcale nie będzie :P
        Starter starszych Windowsów nie jest kompatybilny z Vistą.

        You must gather your party before
        venturing forth.

        1. aha , juz rozumiem , Portal 24/02/06 11:10
          dzieki za cena uwage

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL