Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02

 Dzisiaj przeczytano
 58537 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Polećcie fajne gry logiczno-zrecznościowe , turzol 24/02/06 11:48
Szukam fajnych gier logiczno-zręcznościowych zabijających czas i wciągających do bólu.

Najlepiej coś w stylu ZUMA Deluxe - w tą gre zagrywa się do dziś maniakalnie cała moja rodzinka i ja sam przeszedłem kilka razy.

Ktoś moze coś polecić?

trance addicted
:B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  1. hmm... , Yosarian 24/02/06 12:08
    zręcznościowo ...logiczna :) LUXOR, mnie bardzo wciąga i fajnie zrobiona

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. respect , turzol 24/02/06 12:28
      jesteś wielki :) tego właśnie było mi trzeba

      szkoda że max 30minut można grać...

      trance addicted
      :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

      1. [;..;] , GesTee 24/02/06 19:35
        nieprawda ;-)

        :)

    2. dzięki , Kriomag 24/02/06 20:58
      w imieniu mojej mamy :D po przejściu zumy i aqua pearls ostro się za tą zabrała :D

      1. dopiero w 7-3 miała pierwszą wpadkę :D , Kriomag 25/02/06 19:33
        dobra jest :D hehe

  2. frozen bubble , shavell 24/02/06 12:26
    Jeżeli pod win to tylko przez www http://glenn.sanson.free.fr/fb/play.html

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  3. hmm , LooKAS 24/02/06 12:26
    gish

    1. gish , DmK 24/02/06 15:47
      i gry ze stajni tej firmy, przynajmniej jeszcze jedna jest warta uwagi tylko niestety nie pamiętam jej nazwy

  4. DROD , beef 24/02/06 12:46
    a.k.a. Deadly Rooms Of Death. Masakricznie wciungajonce.

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

    1. ta jesss , Dhoine 24/02/06 12:49
      jest jedna czesc darmowa:

      http://www.the-underdogs.org/game.php?gameid=3983

      i druga - nie do konca za free:

      http://www.the-underdogs.org/game.php?gameid=5168


      Obydwie wciagaja na maxa. Ale tez moga niezle poddenerwowac :)

  5. przeszedłeś całą Zume? , Hitman 24/02/06 13:18
    ostatni etap jest impossible dla mnie - tak że respect

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. ostatni trudny? , turzol 24/02/06 13:19
      w tym kosmosie? Bo jeżeli tak to bułka z masłem w porównaniu do 12 etapu

      trance addicted
      :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

      1. Dokładnie , DJopek 24/02/06 13:50
        Ostatni etap jest prostszy zdecydowanie od np. 12 (już nie pamiętam dokładnie - ale dla mnie najgorsza była 12-4 - taka zakręcona).

  6. Nie wiem czy o takie coś ci chodziło , Ramone 24/02/06 14:01
    ale polecam ruską gierkę logiczna Filler
    oryginał 135kb: http://vikulin.ru/filler/filler.zip

    i siakaś bardziej zbajerzona wersja:
    http://www.puzzlegames4pc.com/filler/

    punks not red

    1. Eee, ta wersja zbajerzona , Ramone 24/02/06 19:22
      to knot

      punks not red

  7. Pax Galaxia , dominikmjm 24/02/06 15:59
    wciąga :D brat ma pełną wersję (oryginał) zajefajne mapki można robić :D

  8. amazing blocks , john565 24/02/06 17:33
    mała a cieszy
    i wielle innych
    www.xdgames.com

    f*ck

  9. Dzięki wszystkim , turzol 24/02/06 20:46
    wypróbuje wszystkie. Szczególnie spodobał mi się Gish proponowany przez LooKAS.
    Luxor też fajny - taki klon ZUMY - kto wie może nawet lepszy od pierwowzoru? Na razie wszystko na to wskazuje :)

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL