Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:47
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58436 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GSM] problem z aktywacja rekompensaty... , hopek 24/02/06 12:24
w ramach rekompensaty za nieprawidlowe dzialanie plus rozsyla sms\\\'y z informacja o 30 darmowych minutach , ktore mozna aktywowac kodem : *121*11*07# . Na moim siemensie s55 po uruchomieniu tego numeru na wyswietlaczu widnieje \\\"Nie wykonano\\\" i nic wiecej sie nie dzieje. Wie ktos co z tym zrobic ? Darmowe 30 by sie przydalo...

  1. daj spokoj , Kenny 24/02/06 12:41
    poczytaj pl.misc.telefonia.gsm... Dalej wszystko sie kaszani, konta, pakiety, to dodatkowe doladowanie... *100, *101... wszystko...

    .:Pozdrowienia:.

    1. hmmm , hopek 24/02/06 12:56
      a tak sie cieszylem ,ze wreszcie cos za free dostane :)

      1. za darmo to mozesz dostac , elliot_pl 25/02/06 17:17
        po ryju conajwyzej :) Tak to w tym kraju jest niestety :P

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. mi zadziałało :) , Lehoo 24/02/06 14:43
    Na początku miałem to samo "niedostępne" po wprowadzeniu kodu z smsa. Wieczorem zadziałało i aktywowało pakiet 30 bezpłatnych minut... Szkoda tylko, że po wykonaniu połączenia do dziś nie otrzymałem zwrotu kosztów - więc pakiet jest g... wart :)

    1. mi tez pokazalo , Nikita_Bennet 24/02/06 17:17
      ze najpierw nie a pozniej doszedl sms ze mam te 30 min.
      jak nie patrzyl ich nie wykorzystam bo jestem w uk ;(

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL