Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64132 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Z jakiego "odkurzacza" rejestru korzystacie? , ViS 25/02/06 20:09
ja próbowałem RegSupreme Pro i RegVac, ten pierwszy popsuł mi menu kontekstowe (nie ma opcji "wyślij do"), a drugi znajduje w tym momencie 20 błędów (reg supreme pomimo swoich wad - 200).
Czy jest jakiś idealny?

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. Hmm... , DJopek 25/02/06 20:11
    Ja takich rzeczy używałem za czasów Win98 i ostatecznie Win2k - teraz przy WinXP nie używam żadnego i jakoś nie widzę różnicy - czasami usuwam ręcznie wpisy za pomocą jv16 i tyle w zasadzie, uważam że obecnie to strata czasu...

  2. jv16 Power Tools i Registry Mechanic , laciak88 25/02/06 20:28
    nigdy zadnych problemow, znajduja wszystko i czyszcza ladnie :)

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. "znajduja wszystko" , DJopek 25/02/06 20:30
      Jakoś w to wątpię ;-)

      1. tzn. , laciak88 25/02/06 20:54
        wszystko czyli to co im zadalem (a raczej co mialem na mysli zeby znalazly) - czyli spelniaja moje oczekiwania

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

  3. hmm , shavell 25/02/06 20:57
    Ja mam zainstalowane dwa:
    regcleaner http://www.worldstart.com/...es/reg-cleaner4.3.htm
    ccleaner http://www.ccleaner.com/
    Żaden z nich jeszcze nic nie popsuł (i oby tak zostało ;), załączam je raz na jakiś czas, kiedy skanuje ad-aware, mks-online itp. ogólnie w czasie porządków. Co do skuteczności to nie sądze żeby jakikolwiek prog wyczyścił wszystko.

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  4. Powiedz mi po co? , Mms 25/02/06 23:07
    Przy szybkosc dzisiejszych dyskow, prockach i wielkosci RAM-u IMO nie ma to sensu. Szkoda czasu, przy okazji mozna cos skopac, a ewentualny zysk bedzie marginalny, Ja sie tym bawilem za czasow Win98 i P200MMX. Teraz to strata czasu.

    Pozdrawiam

    1. a jaki jest sens , ViS 25/02/06 23:18
      trzymania 5000 zbędnych wpisów w rejestrze? taki sam jak brudów pod dywanem ;)


      dzięki wszystkim, potestuje wasze propozycje :)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. No niby... , DJopek 25/02/06 23:24
        Tylko że programy automatycznie wyszukają jedynie paredziesiąt-pareset zbędnych wpisów, ręcznie też za dużo nie wywalisz, a przy takiej ogromnej ilości kluczy w windowsie (paresetek) to 1000 w tą czy drugą nie ma żadnego znaczenia IMO.

        1. Zgadzam sie. , Mms 25/02/06 23:39
          j.w.

          Pozdrawiam

      2. a taki... , beef 26/02/06 10:09
        ...że jeśli jest jakiś zysk, to tylko w umyśle użytkownika :)

        this is the time of the revolution
        keepin' it in the right track
        feelin' it in my mind back

  5. system mechanic ale 5.5 (6 to syf) i nic wiecej , chris_gd 26/02/06 06:16
    ladnie czysci rejestr, poprawia skroty badz wywala stare, usuwa zbedne pliki a takze dobrze defragmentuje rejestr

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  6. ja uzywam , Zajkos 26/02/06 08:51
    czysciciela z TuneUp utility, Jeszce nic nie zepsul a stosuje od 3 lat (od wersji 2003, teraz jest juz 2006). Fakt, ze na nowszym kompie moze nie widac efektow bezposrednio, ale jak mialem p300 jako komp do netu, to takie czyszczenie wyraźnie pomagało.
    Poza tym TU ma narzedzie do optymalizacji windy ktore m.in wylacza niepotrzebne uslugi, jesli ktos nei lubi bawic sie w reczne ich wylaczanie, to jest to dobra sprawa - tu też program nic nigdy nie zepsul.

    1. thx fajne , ViS 26/02/06 12:32
      sprawdzę

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  7. ... , Brendyman 27/02/06 21:27
    Idealny? Moim zdaniem jest i nazywa sie "Instalator Windows" ;-). Pozdro

    - ..started talking to yourself I see..
    - The only way I can be sure of intelligent conversation

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL