Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 67101 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam oprogramowania dla handlowca , Master/Pentium 26/02/06 16:18
Mam znajomego, który handluje kosmetykami. Sprawa wyglada tak:
a) zbiera zamówienia od ludzi
b) sumuje/weryfikuje to
c) zamawia co trzeba od firmy
d) płaci odpowiednią cenę firmie
e) rozprowadza towar, różnica w cenie to jego zysk.
g: cała operacja powtarza się okresowo (tzw. kampanie)
Działalność może nie jest super intratna ale generuje jednak całkiem zauważalne wpływy.

I teraz moje pytanie. Szukam programu, który pomógł by mu w pracy. Może być darmowe, może być komercyjne (w cenie do 400 zł, choć jeśli będzie bardzo dobre to można trochę dołożyć).
Oprogramowanie ma mu pomóc w:
a) wyliczaniu i drukowaniu rachunków (dobrze jakby mozna było wyspecyfikować progi kwotowe do rabatów)
b) sumowanie operacji - wydruk całości zamówienia
c) szukanie, co kto zamówił
d) sprawdzanie co ma w ofercie

Nie ma tego złego , co by się w gorsze
obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
włącz komputer :-)

  1. polecam , tommi 26/02/06 16:33
    Subiekta GT tylko ze cena kolo 800 teraz

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  2. Czyli program magazynowy. W Wf-Magu moduł CRN nozna fajnie skonfigurowac , Emios 26/02/06 18:45
    Ale to juz w wersji prestiz 1599 zł netto

    1. mam pytanko , ThY 27/02/06 09:51
      bo widze, ze z WFMagiem masz do czynienia...

      znajomi maja problem z tym programem, gdy wejdzie sie do ktoregos z modulow po ok 40 sek. bezczynnosci na ulamek sekundy przewinie sie przez ekran jakis listing, po czym nastepuje powrot do glownego menu programu. potrafisz cos na to poradzic?

      sys: winXP pro, norton av z wykluczeniem na skanowanie katalogu wfmag'a.

      1. Odezwij sie do mnie na GG powiem Ci co zrobic , Emios 27/02/06 14:02
        Oczywiscie to jest wersja DOS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL