Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5498 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po zainstalowaniu Opery 9.00 (8238) nie mogę zamknąć reklam we flashu... , Doczu 28/02/06 19:06
... wyskakujących np. na Frazie czy Amnezji.
Na "krzyżyku" pojawia mi się "łapka" widać "kliknięcie" ale kurka reklama sie nie zamyka :-(
Na Operze 8.52 było ok.
Instalowałem Opere 9 na wersję 8.52.
Macie jakąś radę ?

  1. też tak mam , Soulburner 28/02/06 20:17
    wytłumaczenie jest proste - Opera 9 to wciąż technology preview, czyli coś na kształt wersji alpha.
    Instalacja wersji testowych na wersje stabilne również nie jest zalecana, aczkolwiek problem z niemożnością zamknięcia reklam flashowych akurat z tym nie ma nic wspólnego.

    Jedyne rozwiązanie, to wyłączenie pluginów (w menu pod klawiszem F12).

    You must gather your party before
    venturing forth.

  2. a nie masz wyłączonrgo JS dla tej strony , myszon 1/03/06 01:00
    bo takie reklamy są głównie o to oparte.

    Bawiłeś się już operowym adblockiem? Prawoklik i block...

  3. no wiec , Birdman 1/03/06 02:16
    te tygodniowe buildy sa strasznie lipne; bardzo czesto sie wywalaja; sciagnij sobie wersje tp2 (build 8212); ta wersja dziala bez problemu; a co do blokowania to masz przeciez cos ala adblock: klikasz prawym przyciskiem myszy na stronie i masz opcje block content (3 od dolu); wybierasz co zablokowac, wciskasz done, odswiezasz strone i juz; ewentualnie masz mozliwosc idnywidualnie dla kazdej strony wylaczenia pluginow;

    ping?

  4. O fak - adblock zadziałał :-) , Doczu 1/03/06 18:22
    Uzywałem Opery od wersji 4.0 ale jakoś nie wiedziałem o tej funkci. Zresztą ostatnio mało bawię się nią. Tylko ściągam najnowszą wersję i instaluję - nie zaglądam w ustawienia. A to błąd jak widać :-)
    Dzięki za info.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL