Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5497 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Info] komunikator interii , J@rek 28/02/06 23:40
Dzisiaj odpaliłem testową wersję komunikatora portalu interia. Jak na taką wersję ładnie się zapowiada... sam interfejs przyjemny, program łatwy w obsłudze... sporo opcji konfiguracyjnych, możliwość używania wtyczek... jak na razie nie wyświetla reklam. I przynajmniej u mnie stabilnie działa.

Potrafi łączyć się oprócz swojej sieci z gg i tlenem... we własnej sieci możliwość komunikacji głosowej i video.

Brakuje mu kilku opcji, których używam w mirandzie, ale może z czasem pojawią się... wysłałem nawet kilka sugestii dotyczących programu :D

To tyle z moich spostrzeżeń dotyczących komunikatora... myślę, że warto się nim zainteresować.

http://komunikator.interia.pl/

IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9

  1. chyba potestuje , kubazzz 28/02/06 23:44
    bo miranda mnie troche irytuje.
    mam wrazenie ze mi sie kupy nie trzyma to wszystko :/
    no i potrafi sie wywalic:/

    SM-S908

    1. kurna , kubazzz 28/02/06 23:54
      czemu tlen nie mogl tak wygladac?:)
      tylko jest jakis obsransko zielono-szary z kwadratowymi glowami i szarymi rysowanymi mordami, blaaaah...
      TAK, sa pluginy i skorki, ale nie zmieniaja wszystkiego, a czesto i tak nei dzialaja.

      SM-S908

      1. hmmm , Nihilist 1/03/06 06:55
        czt aby napewno taki obsransko zielono szary?

        http://img409.imageshack.us/...p?image=tlen3jk.jpg

        zważ se waflu gdzie się łamiesz

        1. popatrz , kubazzz 1/03/06 10:37
          na okno rozmowy i te syfne guziki.
          ktorych nie da sie zmienic niestety.
          a juz tej mordy wywalic sie w ogole nie da.

          SM-S908

      2. i po co tyle nerwów , ViS 1/03/06 11:12
        odpowiedź jest jedna - konnekt !

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  2. taką ciekawostkę podam , j23 1/03/06 00:15
    że poprzedni prezes Interii S.A został wykopany z firmy oficjalnie za lansowanie kupna przez Interię Gadu-Gadu, co rada nadzorcza i właściciele Interii uznali za głupi i kosztowny pomysł... Mieli rację?

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. nie mieli , kubazzz 1/03/06 00:24
      imo.

      SM-S908

  3. u mnie , soczek3000 1/03/06 19:30
    ten komunikator strasznie wolno sie loguje do sieci gg i tlen... pozatym przyjemny dla oka nawet ale ciezko bedzie ewentualnie sie przesiasc po roku uzytkowania tlena ;]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL