 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28843 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Poszukuję programu do ewidencji czasu pracowników. , bodal 1/03/06 09:42 Znalazłem kilka programów ale są to rozbudowane aplikacje płacowo-kadrowe a mi zależy tylko na ewidencji czasu pracy pracowników. Czy ktoś może zna (korzysta) z takiego programu ?www.egipt2006.friko.pl
www.tunisia2005.za.pl
www.turcja2007.cba.pl - ... , Umek 1/03/06 09:55
raz - To już najlepiej od razu z czytnikami.
dwa - Integracja z programami KD-PL jest z definicji konieczna. W końcu należy to co zaewidencjonowane max. łatwo wypłacić.
Właściwie każdy producent czytników oferuje oprogramowanie do zarządzania informacją o czasie pracy (od prostych statystycznych aplikacji, po rozbudowane KD-PL lub przynajmniej export danych do takowych). |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|