 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28911 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[nokia] Jak ustawic, zeby podaczas rozmowy pokazywal sie czas polaczenia? , dawidy 1/03/06 12:04 Mam tu dwie nokie, jedna to 3120, druga troche starsza, chyba cos z 6xxx, ale nie jestem pewien. W zadnej z nich nie moge dojsc do tego, jak ustawic, zeby podczas romozwy pokazywal mi sie czas polaczenia. W tej 3120 pojawia mi sie tylko w formie podsumowania, po rozlaczeniu. W tej 6xxx kompletnie nic mi sie nie pojawia. Bo przeciez chyba to mozliwe?102594 - Chyyyba nie... , Fl@sh 1/03/06 15:44
Jeszcze się nie spotkałem żeby Nokia coś pokazywała niestetySprzedam drewno pod każdą
postacią ;-) GG: 687866 - nokia ma mozliwosc jedynie podsumowania , Outsider 1/03/06 16:18
wyswietlanie on-line bylo niedostepne we wszystkich modelach jakie mialem (a bylo ich sporo).Okiełznany Ukierunkowany Twór
Sometimes Informatycznie
zDEspeRowany... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|