 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28944 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Logo przy starcie kompa. , zaako 1/03/06 13:00 Mam problem ze znalezieniem w biosie opcji wylaczajacej pojawiajace sie logo plyty glownej przy starcie komputera.Posiadam plyte K8NEO V2.0 MSI na Nforce 3 250.Ze wczesniejszymi wersjami
plyt K7 MSI nie mialem problemu poniewaz byla widoczna opcja logo...w biosie.Czy ktos moze mi wskazac gdzie to wylaczyc?- Jedna z opcji to , docencik 1/03/06 15:30
Small Logo (EPA) Show a druga... nie pamietam a zrestartowac kompa zeby wejsc do biosu teraz nie moge :(
Wiem ze u mnie jest zaraz pod ta powyzsza.- Niestety tej pierwszej opcji nie widze. , zaako 1/03/06 15:58
Jak bedziesz mogl zrobic restart to napisz jaka jest ta druga.Z gory dzieki.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|