Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27

 Dzisiaj przeczytano
 44265 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LAIK] LCD 19" Belinea 101902B , sonkowy 2/03/06 13:15
Witam
Zamówiłem znajomemu monitor z tematu, wczoraj zainstalowałem go w domu, jednak po podłączeniu czcionka jest rozmyta. Podejrzewam że to wina braku zainstalowanego sterownika, który btw nie jest dostarczony z monitorem, a znajomy nie ma dostępu do internetu. Teraz pytanie, czy monitory lcd muszą mieć zainstalowany swój sterownik żeby obraz był wyświetlany poprawnie ? W systemie jest standardowy monitor plug and play i obraz jest niewyraźny, zaraz ściągne sterownik i po południu odwiedze znajomego z nadzieją że obraz będzie ok. Wiecie coś na temat niewyraźnego obrazu bez sterów do lcd ? Czy to normalne ? Troche belinea dała ciała nie dostarczając go razem z monitorem.
Pozdrawiam

  1. zmien rozdzialke , maciell 2/03/06 13:23
    na 1280x1024 to prawidlowa rozdzialka dla tego monitora.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. maciell , sonkowy 2/03/06 13:25
      i tylko na tej rozdziałce obraz będzie prawidłowy ( nie rozmyty ) ?
      Znalazłem tylko jeden sterownik do monitorów Belinea http://ftp.maxdata.com/...tors/40_Driver/Inf_files ? [Belinea_352.inf] - czy będzie dobry ?

      1. hmm , 0r8 2/03/06 13:38
        tak, obraz bedzie poprawny tylko w tej (natywnej) rozdzialce.

  2. Dwie rzeczy przychodzą na myśl , Sherif 2/03/06 13:24
    Czy ustawiłeś prawidłową rozdzielczość i czy to rozmycie nie jest zwyczajnym antyaliasingiem (np ClearType)

    1. Rozdzielczość była 1024x768 , sonkowy 2/03/06 13:25
      rozmycie występowało na pulpicie

      1. To już wiesz, że należy ustawić natywną , Sherif 2/03/06 13:36
        rozdzielczość aby pozbyć się rozmycia.

  3. To juz wiem, dlaczego sie tak zdziwiles... , Tummi 2/03/06 15:18
    "mi tam byłoby wstyd tyle wziąść, napisz mi jeszcze ilu z nich korzysta poraz kolejny z Twoich usług cio ?"
    ( http://twojepc.pl/boardPytanie107512.htm - 7my glowny pod-watek )

    Pozdrawiam Barta niezwykle serdecznie :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. rzeczywiście... , reev 2/03/06 18:07
      coś w tym jest...

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL