Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:44
 » Carat 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58

 Dzisiaj przeczytano
 67118 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dzwiek w filmach podglasnia sie przy przesuwaniu :/ , Chorwat 5/03/06 13:26
Witam

Poddaje sie, grzebalem juz we wszystkich ustawieniach dziwieku jakie tylko znam i dalej to samo. Przy filmach (dvix) ktore maja dzwiek w mp3 szlag mnie trafia bo jak tylko przewine film w ktorakolwiek strone glosnosc dzwieku ustawia sie na zajebiscie glosno (suwak glosu zostaje w tym miejscu gdzie byl). Jak tylko dotkne suwka glosnosci poziom wraca do poprzedniego poziomu. Nie wiem czy dosc jasno to wytlumaczylem, wyglada to tak jakby po przesunieciu filmu odtwarzacz nagle zaczal korzystac z innych ustawien dzwieku.

Sprzet to SB Audigy2 (ale to samo bylo na Live), kodeki ffdshow, Windows XP pro.

Pomozcie prosze bo juz nie mam pomyslu jak naprawic.:(

  1. a w ac3 , Banan 5/03/06 14:18
    nie masz wlaczonego auto gain control czy jakiegos innego auto?

  2. w moim przypadku, , Oxen 5/03/06 22:08
    pomogł update sterownikow. Miałem dokładnie takie same objawy jak opisujesz. Wejdz tutaj http://pl.europe.creative.com/support/downloads/ i pobierz sobie odpowiedni update. Pozdrawiam.

    1. wielkie dzieki :) , Chorwat 6/03/06 07:11
      Pomogly sterowniki:)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL