Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57

 Dzisiaj przeczytano
 67040 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Nokia] Czy ktos zna jakies rozwiazanie na Java.IO.ioexception: error in http operation , kubazzz 5/03/06 13:38
przy probie polaczenia sie aplikacji java z internetem.

Nokia 6020, ustawienia Orange Internet GPRS i... [na wap gprs to samo]
nie dziala jadugadu
nie dziala papla mobile


na nokii 6610 pamietam, ze papla dzialala, na idea wap gprs.

teraz mam 6020 i ni cholery nie moge tej samej papli odpalic na zadnym profilu. na dodatek w tym telefonie nie da sie nawet edytowac konfiguracji polaczenia...
w internecie znalazlem duzo pytan o ten blad, dla roznych nokii [6020, 6170, 6230] ale wlasciwie zadnego rozwiazania czy wyjasnienia.
Bo skoro papla dzialala na 6610 to i na 6020 powinna dzialac. Poki co to wychodzi, ze zadna aplikacja nie moze dostac dostepu do internetu.
Nie wiem czy to nie jest problem socketow, ale to jak juz do jadugadu by sie odnosilo, ale czemu papla ??

Nokia ssie??:)

SM-S908

  1. hmm - All MIDP 2.0 phones support SocketConnection; however , kubazzz 5/03/06 13:44
    the operator might block some of the ports, or if you're using a Wap access point, in that case it won't work at all.

    Orange ssie??:)

    SM-S908

  2. jakby ktos potrzebowal - rozwiazanie , kubazzz 5/03/06 18:53
    ustawienia\ustawienia konfiguracji\uaktywnij domyslne w aplikacjach

    nie wiem kto to wymyslil...
    papla dizala ale jadu gadu cos nie trybi...

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL