Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 14:02
 » Demo 14:00
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30

 Dzisiaj przeczytano
 74055 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lahti - transmisja , pavels 5/03/06 20:46
Czy ktoś wie gdzie w necie znajdę transmisje dzisiejszych skoków z Lahti? Widziałem je co prawda na żywo, ale jak twierdzi rodzina pojawiliśmy się z żoną w kilku migawkach w tv, więc chciałem sprawdzić ;) Jak coś znajdziecie to będę wdzięczny
BTW, parę zdjęć:
http://img458.imageshack.us/...image=lahti20kw.jpg
http://img458.imageshack.us/...image=lahti31yh.jpg
http://img388.imageshack.us/...image=lahti40qj.jpg
http://img388.imageshack.us/...image=lahti56hb.jpg
http://img390.imageshack.us/...image=lahti65xd.jpg
http://img388.imageshack.us/...image=lahti78os.jpg
http://img390.imageshack.us/...image=lahti84nx.jpg
http://img388.imageshack.us/...image=lahti92el.jpg

P200-10C, C2D T7200/2GB DDR2 667/ 250GB HDD

  1. Łooo... , marsellus 5/03/06 21:17
    ...ale fajnie. Czemu nic nie mówiłeś wcześniej? :) W tv ta skocznia wygląda na mniejszą ;)

    Na pewno będą powtórki na Eurosporcie w tygodniu. Nagraj sobie.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. no właśnie , pavels 5/03/06 21:24
      w tym problem, że nie mam Eurosportu, ani magnetowidu, ani karty tv...
      Więc liczyłem na coś z neta czy p2p.
      Skocznia jest gigantyczna, przynajmniej na mnie robi takie wrażenie, w lecie byłem na górze - super widok!

      P200-10C, C2D T7200/2GB DDR2 667/ 250GB HDD

  2. ja mam nagrane na kasecie VHS ... od 14:30 do 16:00 , SebaSTS 6/03/06 10:48
    jestem z W-wy.

    >-<

    1. a nie dało by rady zrzucić tego do avi , pavels 6/03/06 17:03
      i uploadowac gdzies (np. rapidshare)? Byłbym wdzięczny. Niestety w Polsce bei uploadowac gdzies (np. rapidshare)? Niestety w Polsce będę dopiero jesienią...

      P200-10C, C2D T7200/2GB DDR2 667/ 250GB HDD

      1. poprawka , pavels 6/03/06 17:04
        a nie dało by rady zrzucić tego do avi i uploadowac gdzies (np. rapidshare)? Byłbym wdzięczny. Niestety w Polsce będę dopiero jesienią... - tak miało być ale coś się pochrzaniło ;)

        P200-10C, C2D T7200/2GB DDR2 667/ 250GB HDD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL