Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 14:02
 » Demo 14:00
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30

 Dzisiaj przeczytano
 74020 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Trace polaczenie z wlasnym routerem? CO JEST? , MARC 6/03/06 10:42
Od jakiegos tygodnia, czy troche wiecej zauwazylem, ze mam problemy z Internetem. Czasami nie chcialy sie zaladowac strony, eMule mial nagle drastyczne spadki w wysylaniu i odbieraniu, podobnie Azureus, a monitor sieci pokazywal, ze jak cos ktoryms z tych programow sciagam, to czasami absolutnie do zera spada transfer, jak by mnie rozlaczalo z siecia, ale nie pojawial sie od tego komunkat o rozlaczeniu.
Zaczalem sie temu przygladac i najpierw winilem modem od Astera, bo juz kiedys mialem podobna sytuacje, wiec postanowilem zapodac pinga do ich serwera i faktycznie cos jakis czas byly przerwy w pingowaniu. Potem jeszcze wlaczylem pinga do swojego routera i okazalo sie, ze dokladnie w tych samych momentach trace ping do routera, wiec problemem nie jest polaczenie z Asterem, tylko moj router.

Co wiec moze tak rpzeszkadzac mojemu Linksysowi WRT54G, ze pozbawia mnie czasami Internetu? Nawet mu juz firmware zupdatowalem.
Czy sprawa jest za duza ilosc nawiazywanych polaczen? Ale wczesniej dzialalo bez problemu...
Czy moze to cos w Windows sie ostatnio zmienilo drastycznie i teraz sam odcina od sieci, jesli wykryje duza aktywnosc?

Pozdrawiam
MARC

  1. http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=3456 , RusH 6/03/06 11:14
    http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=3456

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. fajnie, fajnie, ale... , MARC 6/03/06 12:40
      ...wczesniej nie mialem wiekszych problemow i nigdy, tak z pol roku juz chyba, nie zdarzaly mi sie takie problemy.
      W dodatku mam wersje 5 i chyba na niej nie chodza alternatywne firmwary :(

      Widac przyszedl czas na wyciagniecie NetGeara z pudelka i potestowanie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL