Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 14:00
 » elliot_pl 13:59
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30

 Dzisiaj przeczytano
 73892 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[praca/zlecenie] czy ktoś z Was programuje w Javie (na telefon)...? , ALBERT 6/03/06 13:18
Witam,
wybaczcie ogłosznie na Boardzie ale próbowałem już w wielu miejscach - bez odpowiedzi...
Szukam osoby/firmy która napisałaby prosty program w javie na telefony komórkowe
który mógłbym umieścić następnie (sam nie wiem jak bo nie jestem informatykiem...)
na naszej stronie www, aby nasi klienci mogli pobrać go na swoje telefony.
Program miałby służyć do obliczenia pewnego współczynnika wg nieco skomplikowanego
wzoru (min. pierwiastek....) . Miałby działać w taki sposób, że użytkownik byłby proszony
o podanie kilku zmiennych, po czym wyświetlany byłby wyliczony współczynnik.
Tak naprawdę - bardziej zaawansowany kalkulator.
Jeśli byłaby mozliwość zakupu takiego programu - prosilbym o kontakt mailowy -

pozdrawiam

ALBERT

  1. no a co w tym takiego skomplikowanego? , XiSiO 6/03/06 13:37
    w napisaniu czy we wzorze ? bo nie wiem o co Ci chodzi.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. w napisaniu , ALBERT 6/03/06 13:45
      jestem handlowcem, nie informatykiem... ;)
      jesli mógłbyś się tego podjąć - mogę podać szczegóły

      ALBERT

      1. napisz mi na maila , XiSiO 6/03/06 13:50
        xisio @ o2.pl co potrzeba dokladnie jak to ma dzialac podaj wzor i kwote co proponujesz, zobacze co da sie zrobic.

        ps. ma to byc na jave tylko?
        ps2. www.kolekcjoner.divx.pl polecam nasz program sie zapoznac w wolnej chwili.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

        1. poszło , ALBERT 6/03/06 14:14
          mailem

          pozdrawiam

          ALBERT

          1. JA TEZ POPROSZE- moze pomoge , biEski 6/03/06 20:40
            ,,,

            1. e-mail , ALBERT 6/03/06 22:17
              mój e-mail podałem powyżej - proszę o kontakt - wyślę szczegóły
              pozdrawiam

              ALBERT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL