Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51757 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Restary , Sebek26 8/03/06 13:38
Witam

Mam problem z komputerem (Pł. gł. ECS P6IPAT, Celeron 1,1 Ghz, 256 MB Samsung PC133, radiówka D-Link, sieciówka na realteku). Problem polega na tym ze gdy komp pracuje z odlaczanym kablem od radiowki to jest wszystko OK ale gdy tylko podlacze kabel do radiówki to co jakis czas komp sie sam restartuje. Nie jest to zaden wirus, sprawdzalem. Jeszcze jedna wazna informacja gdy podlacze kompa do netu u kumpla poprzez sieciówke to wszystko tez jest OK.
Administrator sieci przyszedl i stwierdzil ze plyta głowna jest do wymiany(dla mnie to oczywiscie smieszne).
Ale gdzie jest problem, moze ktos mial taki przypadek?

  1. RESTARTY , Sebek26 8/03/06 13:53
    oczywiscie o to chodzi, dodam jeszcze ze system to Windows XP PRO SP2 z wszystkimi uaktualnieniami.

  2. najprostsze co mi przychodzi na mysl , waski 8/03/06 14:16
    Zmieniales ta karte radiowa? Moze po prostu ona jest walnieta i to ona zawiesza kompa (gdy pracuje)...

    Probowales tez moze ta sieciowke na innym kompie? Tez zawiesza kompa?

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. tez tak mysle , Sebek26 9/03/06 14:35
      to zaproponowalem administratorowi sieci bo to wkoncu do niego nalezy ten obowiazek aby wszystko dzialalo poprawnie(chodzi o net). Ale on stwierdzil ze zawsze instaluje te karty i nie mial z nimi problemow. Mi sie wydaje ze gosciu albo nie jest douczony albo olewa sprawe. Sprobuje jeszcze z innym kompem.
      Dzieki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL