Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51767 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Byłem w dzisiaj w karambolu na trasie Toruń - Inowrocław. , RPG-7 operator 8/03/06 19:57
Wpadliśmy oplem vectra na naczepe tira, który zgniótł seicento i wpadł w autobus szkolny. Była totalnie gesta mgła. Kolega wykręcił w prawo ale mimo to zahaczył o naczepe. Wybieglismy ratować dzieci z tego autobusu - na szczęscie nie było to potrzebne. Chwilę później kolejny tir wyłonil sie ze mgły i bez hamowania wyminał nas wpadając na lewy pas a z niego do rowu. Zupełnie nic nam się nie stało. Cięzkie przezycia. Pierwszy tir zaczal sie palic - nie mielismy czym gasic pozaru. Ludzie w fiacie spłoneli. Byli juz martwi. W wiadomościach pokazuja ile zosatąło z cienkiego. A ja myślałem, że to fragment samochodu. A jednak on był cały pod tirem.

  1. Aaa , Marcinex 8/03/06 20:01
    gaśnic nikt nie miał w samochodzie?

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    1. były , RPG-7 operator 8/03/06 20:06
      płomienie były małe ae jak kierowca opuscił szoferke to te gaśniczki samochodowe mozna byo o d. potłuc. Przyszli z wiekszymi z jednego zakładu ale juz nic nie pomagało. potem plandeka sie zaczela zajmowac ogniem i błotnik 2 tira ale juz dotarła straz - jakies 15 min sie palilo do czsu przybycia strazy. ogien podchodzil pod zbiorniki paliwa 1 tira. Szoferka sie cała spalila

      1. Tiaa, , Marcinex 8/03/06 20:07
        i tu się rodzi pytanie po co to wozić? Chociaż raz mi sie przydała - pomogłem facetowi płonący silnik w Lancii ugasić :)

        Nie ma piekła poza tym światem, on nim
        jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
        on nim jest!

        1. w lancii?? , Chrisu 8/03/06 20:09
          lancii się nie gasi - nimi ONI jeżdżą ;)

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          1. No tak , Marcinex 8/03/06 20:17
            ale to w Szwajcarii było - nie sądziłem, że to ONI - to była matka z córką i pękniętym przewodem paliwowym, jak się później okazało.

            Nie ma piekła poza tym światem, on nim
            jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
            on nim jest!

            1. cos krecisz , MayheM 9/03/06 08:26
              "pomogłem facetowi płonący silnik w Lancii ugasić"

              " to była matka z córką"


              ????
              :))

              1. Nie kręcę , Marcinex 9/03/06 08:37
                tylko nieprecyzyjnie napisałem - gasiłem ja i jakiś facet (zatrzymał się widząc co się dzieje ) samochód, którym jechała matka z córką .

                Nie ma piekła poza tym światem, on nim
                jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
                on nim jest!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL