|
TwojePC.pl © 2001 - 2025
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
myszka na USB i skoki wskaźnika , Seadog 11/03/06 16:18 na szczęście problem nie mój, tylko siostry. Ja mam Logitecha mx610 (w wyniku wątku http://twojepc.pl/boardPytanie107744.htm ) i jestem mocno zadowolony.
Niestety, siostra ma jakiegoś a4techa malutkiego, optycznego, kablowego, podłączanego pod USB. Ma też klawiaturę Labteca, też pod USB. Płyta Gigabyte na Intelu 848 lub 865 (nie pomnę), Celeron 2.13 GHz, Radeon 9550... I wszystko prawie pięknie, tylko ten skaczący czasem wskaźnik myszy. Jeśli myszy nie ruszasz, wsio w pariadkie, stoi nieruchomo jak skała Gibraltaru. Ale jeśli myszką poruszasz, panie dziejku, to nie zawsze pojedzie tam, gdzie byś chciała, duszko. Bo skacze. Nie cały czas, slava Bohu, ale często,. I wkurza. Konia z rzędem (czyli skoczka szachowego, rząd np. od a1 do a8) temu, kto pomoże rozwikłać zagadkę.
Aha, sterowniki były standardowe windowsowe, ale instalacja najnowszych od a4tech nie pomogła (odniosłem wrażenie, że ograniczyła nieco to skakanie, mniej lub rzadziej skacze chyba, ale może to tylko moja paranoja?).
Z góry dzięki za sugestie.http://nadobranoc.weebly.com/
http://ciii.blogspot.com/ - no to tak: , Dygnitarz/Wiche 11/03/06 16:26
Dzieje się tak "od nowości", czy dopiero od pewnego czasu? Jaka podkładka? Bawiłeś się już zmianą częstotliwości portu USB?
> jakiegoś a4techa malutkiego, optycznego
To wiele wyjaśnia :-) Ew. mysza pada, albo siostra miała niefart i dostała felernego gryzonia, co w przypadku A4T nie jest rzadkością."Dziękuję niebu, że we wszystkich
swoich instynktach pozostałem Polakiem."
Friedrich Nietzsche - a zatem , Seadog 11/03/06 17:01
http://www.a4tech.com/...amp;SCID=8&MNO=MOP-18
o, taka myszka.
O ile wiem (siostra nieobecna), to dzieje się tak od nowości. Jeśli tupot białych mew jutro nie przeszkodzi, podłączę jej inną myszkę na USB a tego a4techa zobaczę u siebie. Podkładek nie zmieniałem, zobaczę, dzięki za sugestię. A częstotliwość USB gdzie zmienię, manager uzrądzeń -> porty usb -> właściwości?http://nadobranoc.weebly.com/
http://ciii.blogspot.com/
- może podkładka , shavell 11/03/06 16:35
Ojciec kupił myche i podkładkę, podłączył i okazało się że mysz podsuta :/, objawy takie same kursor uciekał. Wystarczyło wywalić podkładkę i mysza się naprawiła :) Podkładka jakaś felerna była, mój swop80 też z nią szalał.Doświadczenie przychodzi z wiekiem
tylko czasami jest to wieko od trumny... - ja też obstawiam , beef 11/03/06 22:12
...podkładkę. Z optycznymi tak bywa.this is the time of the revolution
keepin' it in the right track
feelin' it in my mind back
- z mojego doświadczenia... , OzA 11/03/06 16:57
z myszkami optycznymi A4Tech to normalka
składałem zestaw znajomym i u nich mysz szalała na ekranie
dałem im swoją i przestało
u mnie ich myszka już tak bardzo nie szalała ale darzało jej się skakać
kolega też ma A4Tech i również mu skacze albo nawet sama jeździ przeważnie w lewo
raczej nic nie zrobisz
możesz przedmuchać optyke bo coś zawadza ale polecał bym to, iż musisz się przezwyczaićI sniffed Coke...
but the ice cubes
got stuck in my nose - Podlacz ta mysz za pomoca przejsciowki do portu PS/2 , speed 11/03/06 17:06
jezeli bedzie ten sam efekt to wymien mysze lub sprawdz na innym sterowniku karty graficznej. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL |
 |
|
|
|