Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 11356 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rogowska i Pyrkowa...czyżby po złoto na olimpiade??? , kondzio_s 11/03/06 22:39
Tak oglądałem sobie dziś lekką atletyke i naprawde walka obu naszych pań nastawia optymistycznie do myślenia o medalach.Tylko powstaje pytanie, czy nasze władze wkońcu zaczną inwestować w sport, bo narazie to tyle obietnic i nic nie widać. Tak jak budowa stadionu narodowego ,odwleka sie z roku na rok. Kazdy obiecuje i nic...A juz śmiać mi sie chce gdy słysze, że już 3 czy 4 drużyna w pierwszej lidze ma płyte podgżewaną...Przecież to powinien być standart, nie wspominając o monitoringu...kiedy doczekamy sie tych czasów z pięknymi stadionjami...mmmmm...az sobie można westchnąć.....

JbKodi

  1. taaa... , Chrisu 11/03/06 22:51
    dobrze byłoby jakby jeszcze mogli wrzucić posty do jakiegoś edytora txt. Wtedy złoto jak ta lala ;)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. hmm , bartek_mi 11/03/06 22:52
    zloto to raczej juz jest w tej dyscyplinie rozdane
    dodajac naklady na koks w chrl to nasze maja nikle szanse....

    ogladac bede, kibicowac bede. ale medale to mnie zaskocza pozytywnie :)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. A wiesz... , JE Jacaw 12/03/06 00:37
    ...mnie jedna rzecz tak trochę dziwi.
    Otóż ludzie narzekają jakie to duże podatki płacą, następnie bez zająknięcia wymieniają listę rzeczy, na które państwo ma łożyć i jakoś nie widzą związku między tymi rzeczami.

    Może trochę OT, ale naprawdę jak ktoś lubi sobie oglądać polski sport, polskie kino itd. to ja bardzo proszę, aby się dobrowolnie na to zrzucił i delikatnie mówiąc odczepił od moich pieniędzy.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  4. oj, widze ze nie sam fakt czytania postow ineresuje i ich temat a raczej , kondzio_s 12/03/06 08:43
    chec pokazywania ze jest sie leprzym od innych, na ale wkoncu zyjemy w wolnym kraju...i sytuacje w ktorych ktos prosi o pomoc czy pijak lezacy na ulicy nie wywiera na nas zadnych emocji, tak wytykanie błedow innym robi z nas prawsziwych MUCHO...pzdr "chrisu"

    JbKodi

    1. za to ty , Chrisu 12/03/06 10:53
      jesteś takim wielkim, super kolesiem, który trzaska błędami na lewo i prawo, że normalnie stajesz się moim idolem człowieku...

      A MUCHO to coś pochodnego od muchy? Bo kiedyś był chyba nawet taki film - człowiek MUCHa.

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. wiec gratuluje mucho...uwazaj bo ktos cie packą sprzatnie albo utopisz sie w g , kondzio_s 12/03/06 22:23
    uwazaj bo ktos cie packą sprzatnie albo utopisz sie w g

    JbKodi

  6. zreszta nie tobie takie uwagi pisac , kondzio_s 12/03/06 22:27
    wiec pilnuj swojego nosa...bo niez nasz dnia a ni godziny jak sam sie zakrecisz...

    JbKodi

    1. już się boję... , Chrisu 17/03/06 00:00
      poza tym jeśli piszesz tu cokolwiekto znaczy, że akceptujesz tutejszy REGULAMIN. Rozumiesz?

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  7. no jak to kiedy?? , Birdman 17/03/06 01:03
    jak nabuduja tyle kosciolow ze juz nie bedzie miejsca na nowe!

    ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL