Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 15941 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-Muzyka] Mercedes-Benz Mixed Tape 11 , kubazzz 12/03/06 01:24
http://www.mercedes-benz.com/.../mixed_tape_e.html

Ciekawa składanka i fajnie zrobiony flash [aczkolwiek moj FF ledwo to przezyl].
Polecam, nie tylko sympatykom marki:)

SM-S908

  1. i jeszcze cos , kubazzz 12/03/06 01:27
    po wypelnieniu ankiety jest konkurs, z fajnymi nagrodami.

    SM-S908

  2. takie sobie , zorg 12/03/06 02:03
    te melodia, mi sie nie podobaja

    salsa merenqe bachata

    1. no bo to , kubazzz 12/03/06 02:06
      taki styl wylajtowany mocno.
      ale mysle, ze KOMUS sie spodoba;)

      SM-S908

  3. prawdopodobnie tak. , zorg 12/03/06 02:40
    dobrze prawisz.

    salsa merenqe bachata

    1. poza tym , kubazzz 12/03/06 02:48
      nigdy nie ma tak, ze cala plyta sie podoba od poczatku do konca, a juz tym bardziej jesli nie jest to twoj mega ulubiony artysta, tylko mieszanka roznych pomyslow i artystow. to tez nie musza byc hiciory lata, ale po prostu easy listening. moze jeden kawalek wpadnie w ucho i juz jest fajnie.
      zwlaszcza ze to jest muzyka w pelni darmowa do wlasnego uzytku i mozna ja rozpowszechniac.

      SM-S908

  4. odwrotnie , vaneck 12/03/06 09:03
    Fajnie zrobiony flash i ciekawa składanka. A teraz szpila: prezentacje flash mają lepsze niż samochody.
    P.S. Moja Opera daje radę śpiewająco :) FF wkurzał mnie wczoraj: znacznie więcej błedow w wyświetlaniu stron niż na operze :-/

    A little less conversation, a little more action
    please

  5. hmm , 0r8 12/03/06 09:32
    co jak co, ale serwery to maja szybkie. dawno nie widzialem 500KBps z www ;-))

    1. Słabo jednak... , DJopek 12/03/06 09:49
      Serwer się dławi przy 1,24MB/s :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL