Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 16017 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos z Was dysponuje zaproszeniem na PT ?? , Kozo 12/03/06 08:38
jesli tak, to bylbym wdzieczny : :)

  1. ja też , mike013 12/03/06 11:04
    się dołączę.



    Dzięki

  2. i ja i ja , Codhringher 12/03/06 11:08

    Pozdro...

  3. hmmm , qwertix 12/03/06 12:59
    pewni znow nic z tego nie bedzie ale coz jak ktos ma to poprosze na

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

  4. ja tez , wacha 12/03/06 13:43
    ja tez bym prosil jak to mozliwe -

  5. jako że sam zostałem , Hitman 12/03/06 14:26
    kiedyś uszczęśliwiony więc spłace swój dług.. Dbając jednak o poziom i reputacje i mając na uwadze poprzednie doświadczenia.. na invite'a mogą liczyć osoby mające rozsądne łącze i reputacje na innych stronkach..Kogo interesuje pochwalcie się w wątku albo mailowo..

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. ja raczej , mike013 12/03/06 14:45
      nie mam czym się chwalić; moje łącze to tylko radiówka 256kb.

      ps1. jeżeli trzeba mieć tam 'szersze' łącze to chyba odpadam.
      ps2. jesteś już wtajemniczony jak to działa, więc sam ocań czy moje łącze wystarczy.
      ps3. czy muszę być tam podłączony 24h/na dobę?

  6. poszlo na maila , qwertix 12/03/06 14:48
    123

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. ehh , qwertix 12/03/06 14:49
      mialo byc pod Hitmanem

      jak cos moze pojsc zle to napewno
      pojdzie

  7. a ja mam pytanie czy duzo jest tych T ? , atay 12/03/06 14:51
    jest PT, TL, czy jest jeszcze cos godnego uwagi ?
    jesli tak to prosilbym o jakies namiary (ew. moze invite jesli moznaby bylo).

    _- Atay -_

    1. jeszcze kilka jest ;) , tommi 12/03/06 16:36
      ST, TT i many more

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  8. jesli jeszcze ktos ma , Nihilist 12/03/06 15:48
    to bym rowniez baardzo poprosil

    janek(at)gsmok.pl

    pozdrawiam

    zważ se waflu gdzie się łamiesz

  9. Tez poprosze , guma 13/03/06 19:41
    guma (at) swietochlowice . org

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL