Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:04
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 26591 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jest nowy codec 7.9 z m5studio... , Abisai 13/03/06 17:48
http://www.m5studio.prv.pl/
Polecam - to plus RealAlternative i QTAlternative wystarczy do wszystkiego...

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. etam , Kriomag 13/03/06 18:13
    mi styka ffdshow + quick i real alt :D

  2. nie wiem po co tyle kodeków , DmK 13/03/06 18:27
    ja mam divx + xvid + quicktime alternative i wszystko działa. Co daje większa ilość kodeków?

    1. no ac3 filter to rownie wazne jak xvid czy divx , chris_gd 13/03/06 19:37
      ogg tez czasami sie przydaje, a i dobrze miec nowszego Fraunhoffer mp3

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. no tak , DmK 13/03/06 19:49
        ac3 jest też u mnie zainstalowany, ale dalej wydaj mi się że instalowanie packów to zły pomysł... uważam że co za dużo to nie zdrowo. Oczywiście nie mam na to jakichś specjalnie mocnych argumentów oprócz tego że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)

        1. no ja uzywam ffdshow + real i quick alt. , chris_gd 13/03/06 19:53
          ale pack-a wciaz polecam, bo jedyny dobry

          Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
          RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

          1. tu się zgadzam , DmK 13/03/06 20:04
            że jedyny warty uwagi to właśnie wspomniany przez Ciebie ffdshow, też kiedyś bardzo długo go używałem i deklasował wszystkie inne szczególnie w moich zastosowaniach (camtasia)

  3. bleh , elliot_pl 14/03/06 09:20
    kiedys uzywalem, ale od czasow divx'a 6 sobie podarowalem bo nie chcial odtwarzac starszych filmow. Poza tym polowa anime tez nie dzialala. Przesiadlem sie na CCCP oparte o ffdshow - rewelacja, ale co ja sie bede powtarzal po raz kolejny. Pare osob sie przekonalo na wlasnej skorze ;)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL