Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:27
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 30593 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chyba sie eBay.pl rozkreca , PaKu 14/03/06 21:31
http://gospodarka.gazeta.pl/...,33181,3208601.html

bez podpisu

  1. pasmotrim , Auror 14/03/06 23:41
    uwidzim

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  2. jakoś... , metacom 15/03/06 07:19
    ...trudno mi w to uwierzyć aby ebay odzyskał w naszym kraju dobry wizerunek... ale wszystko może się zdarzyć ;)

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  3. Oni swoją szansę już mieli... , Doczu 15/03/06 08:22
    ... i jej nie wykorzystali. Teraz będą musieli ciężko pracować aby odzyskać swój wyzerunek i nadzieje, jakie miliony polaków wiązały z ebay.pl
    IMO nawet jeśli zrealizują te swoje obietnice, to i tak przez kilka najbliższych lata pozycja Allegro bedzie niezachwiana.
    Co z tego że nie pobierają opłat, skoro na ebay.pl czy świstaku nie ma rzeczy, której tańszego odpowiednika nie znajdziesz na Allegro. Ostatnio rozglądałem się za aparatami cyfrowymi. Skutek - na swistaku jest kilka (5-6) ofert z cenami ok 200 PLN wyższymi, na ebay.pl widziałem 2 sztuki równiez z cenami o ok. 200 PLN wyższymi.
    Ja się pytam - kto, poza sprzedającymi będzie korzystał z takich ofert ??? Dlaczego te ceny sa tak wysokie, skoro nie trzeba płacić prowizji od wystawienia ?
    To jest jakaś paranoja.
    Jesli zatem na tych serwisach aukcyjnych nie bedzie ofert konkurencyjnych do tych na Allegro, to ebay.pl czy swistak nigdy nie będzie miał takiej pozycji jak Allegro.

    1. acha... , Doczu 15/03/06 08:26
      ... a sam tytuł artukułu zakrawa na kpinę. Uśmiałem sie setnie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL