Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » cVas 11:07
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54

 Dzisiaj przeczytano
 35961 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

oprogramowanie do drukarki HP 4050N , rrafaell 15/03/06 13:15
Poszukje oprogramowania do drukarki HP 4050N. Sterownik znalazlem na stronie www.hp.pl, ale brakuje mi oprogramowania do sterownika. Moze ktos z Was poratowac?

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. A jest jakieś oprogramowanie? , ligand17 15/03/06 13:39
    Bo ja też mam tylko sterownik, ale on w sumie robi wszystko, co potrzeba. Jest coś jeszcze? Może chodzi Ci o WebAdmina - tego też można ściągnąć z HP.

    1. moze sie zle wyrazilem, ale postaram sie sprostowac , rrafaell 15/03/06 13:49
      w pracy mam hp1200lj i gdy klikam na preferencje drukowania to wyskakuje mi takie okno
      http://www.cantores.art.pl/1200.jpg

      natomiast gdy teraz wywoluje to samo okno z hp4050n to sa takie
      http://www.cantores.art.pl/4050.jpg
      http://www.cantores.art.pl/4050p.jpg
      http://www.cantores.art.pl/4050z.jpg

      Mam nadzieje, ze teraz bedzie jasniej.

      Użytkownicy wszelakich
      procesorów
      łączcie się. :-)

      1. te dodatkowe zakladki ... , Nebuchadnezzar 15/03/06 13:58
        to nie jest zadne "oprogramowanie" tylko po prostu tyle daje sterownik. Sprobuj znalezc inna wersje sterownika.

        dupa na stołku, morda przy korycie...

      2. Teraz rozumiem , ligand17 15/03/06 13:59
        nie masz zainstalowanego sterownika od HP, tylko zwykły sterownik "generyczny" od M$. Ściągnij i zainstaluj sterownik od HP, będziesz miał tak, jak w 1200, a nawet więcej.

  2. a po co?? , Artaa 15/03/06 14:09
    windowsowy wystrarcza ;-)

    1. Zależy komu , ligand17 15/03/06 20:52
      i do czego.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL