Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:07
 » cVas 11:07
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54

 Dzisiaj przeczytano
 34726 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Programowanie C++ pod linuxem , mrfelek 15/03/06 18:31
Szukam jakiegos fajnego programiku do pisania programow w c++ pod Xami
Przeszukalem sourceforge i google ale srednio wiem jak to nazwac...

alcohol duration - do NOT prohibit

  1. vim + kompilator? , Mackie Messer 15/03/06 18:35
    A jak chcesz cale srodowisko to moze KDevelop ?

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. mi tam w sumie , pumek 15/03/06 18:47
    wystarcza kate, a ze srodowisk to bardziej mi anjuta podpasowala...

    ..nie lubie sygnaturek..

  3. no spoko obczaje , mrfelek 15/03/06 18:47
    ...

    alcohol duration - do NOT prohibit

  4. No wyglada pro ale nie chce mi nic kompilowac... , mrfelek 15/03/06 19:20
    w ogole nie ma takiej opcji w menu... tam gdzie build jest tylko stop ;]
    Chyba brakuje mi jeszcze jakiegos pakietu

    alcohol duration - do NOT prohibit

    1. moze Eclipse , Maners 15/03/06 21:17
      z pluginem CDT? Ja w sumie Ecpise uzywam do wsyzstkiego wiec z C++ tez pownien niezle biegac

  5. głos na KDevelop , Master/Pentium 15/03/06 21:28
    aczkolwiek poczytaj opisy bo obsługa jest troszkę inna ;).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  6. eee , majek 15/03/06 21:52
    gedit no i kompilatora z poziomu xterm - rewelacja (w porownaniu do dev-c++ pod win32)


    ... ale jak to?!

  7. Przeglądnolem wszystkie te programy , mrfelek 16/03/06 15:22
    Raczej ciezko mi stwierdzic bez dluzszej zabawy ktory najlepszy ale musze przyznac ze Eclipse calkiem mi lezy ;]

    Poza tym gcc nie widzi mi plikow do include - cos mam zdupcone a to przez to ze zmienilem repozytoria z debian sarge na ubuntu breezy czy jak to tam

    Dziekuje bardzo za podpowiedzi i pozdrawiam!

    alcohol duration - do NOT prohibit

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL