Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55089 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ocoloto] problem z MTU dla dialogowego dsl 1mbit , LuZnY 18/03/06 19:29
no wiec, ustawiam wg turbokrecikowego poradnika (http://tinyurl.com/fm6nm) - wszystko cacy - restart
po restarcie kontrolnie sprawdzam, a tu mi wypluwa "Pakiet musi być podzielony... bla bla" i tak juz sobie zszedlem z 1472 do 1150 (po drodze sprawdzilem tez 576, czyli niby modemowe ustawienie) i dalej co restart to samo, ciagle przy sprawdzaniu "wola" o zmniejszenie mtu
juz nie mam sily rebootowac...
WTF?:E co moze byc przyczyna? problemy z OS? (winxp, ma juz ze 2 latka;) ale zadbany jest i wszystko gralo do dzis), programy jakie stosowalem do zmiany mtu? (probowalem TCPOptimizera, cmtu i TZ Connection Booster), a moze provider cos kombinuje? (dialog - ma ktos i moglby sprawdzic u siebie?)
bede bardzo wdzieczny za wszelkie sugestie

cs is halflife - q3 is lifestyle

  1. a nie lepiej po prostu , Grocal 18/03/06 20:15
    ...wylaczac i wlaczac polaczenie sieciowe bez restartowania systemu - dziala przynajmniej w moim przypadku.

    Parametry ustawien sprawdz na tej stronie:
    http://www.speedguide.net/analyzer.php

    Bedziesz wiedzial czy RZECZYWISCIE cos sie zmienia z ustawieniami protokolu TCP/IP.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. hmm... , LuZnY 18/03/06 21:15
      ...speedguide pokazuje, ze mtu sie zmienia
      a wł/wył polaczenia sieciowego powoduje te same objawy co przy restarcie :|

      cs is halflife - q3 is lifestyle

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL