Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54889 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padło po części odtwarzenie dvd przez powerdvd, windows media i inne... , DmK 18/03/06 22:06
Nie wiem ani jak i kiedy ale mam jakiś problem z odtwarzaniem dvd na kompie. Włączam powerdvd i widzę tylko lewy i prawy skrawek filmu. Włączam windows media player i film śmiga. Teraz zmieniam na inny film i powerdvd dalej go nie widzi a w windows media player działa tylko w oknie, przy przejściu to pełnego ekranu jest czarny ekran i tylko dźwięk słychać... nie wiem co jest grane bo wszystko było ok cały czas. Filmy to oryginały które dzisiaj kupiłem i działają bez problemu na xboxie więc ich winę wykluczam. Ktoś ma jakieś pomysły?

  1. widzę że nie macie pomysłu , DmK 19/03/06 19:29
    to jeszcze coś takiego dorzucę, jak film nie działa to w trybie podłączonego tv na ekranie telewizora wszystko leci normalnie. W momencie pojawienia się menu dupa zbita bo nigdzie nie ma myszki ani klawiatura nie działa. Będe wdzięczny za pomoc.

  2. jeszcze jedno , DmK 19/03/06 19:30
    filmy typu divx działają normalnie, tylko odtwarzanie dvd padło

  3. film na ekranie monitora wygląda tak , DmK 19/03/06 19:40
    jakby na 2/3 ekranu nałożyć czarny prostokąt tak że widać tylko lewy, prawy, górny i dolny skrawek.

  4. ciągnąc dalej swój monolog , DmK 19/03/06 20:46
    napiszę rozwiązanie swojego problemu... zawiniły najnowsze omegi. Co ciekawsze swego czasu padła mi Maya 7 PLE i teraz już wiem że też chodziło o najnowsze omegi. Tyle.

    1. Jesteś genialny! , Hiper 19/03/06 23:08
      Miałem coś poradzić, ale akurat nie to. Jakoś ostatnio obserwuję, że te omegi się jednak nie sprawują najlepiej.

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

      1. dzięki :) , DmK 20/03/06 19:33
        dlatego ponieważ od 2 miesięcy nie mogłem odpalic Maya 7 PLE bo cały czas wywalał jakiś bład postanowiłem raz na zawsze wywalic omegi i zamienic je na softmod'y teraz tylko cholera muszę znaleźc gdzie się wyłącza skrót od polskieg "ci" bo jak z altem naciskam to włącza się control center od ati..... :) Dodatkowo w photoshopie jak obrabiałem jakiś obrazek w momencie jak przejeżałem z np toolbox nad zdjęcie drastycznie spadała wydajnośc, już nie wiedziałem co i gdzie zmieniłem a to się okazło że też przez omegi się działo.

        1. :-) , Hiper 20/03/06 21:37
          "ć": wywal z msconfig wszystkie wpisy z ATI.

          Szukam pracy jako informatyk (we
          Wrocq).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL