Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:48
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58493 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

lista uzytkownikow przy logowaniu w XP PRO , Logic-3 19/03/06 17:35
Czy jest mozliwosć przy logowaniu w win xp pro, zeby nie trzeba bylo za kazdym razem wpisywac nazwy uzytkonika, tylko wybrac go z listy?

Life is brutal and full of zasadzkas...

  1. tak , KoDa 19/03/06 17:41
    W ustawieniach kont uzytkownikow klikasz na: Zmien sposob logowania.. (czy jakos tak), a pozniej zaznaczasz: Uzyj Ekranu Powitalnego.

    http://kordian.it

  2. ... , Logic-3 19/03/06 18:06
    ale wtedy pojawia mi sie np 2 ikonki i jedna z nich sobie klikam? o to ci chodzi?

    mi natomiast chodzi o klasyczny wyglada logowania...tylko zeby lista uzytkownikow bylo rozwijana...a nie ze przy kazdym logowaniu (gdy poprzednio pracowal ktos inny) musze wpisac swoj login

    Life is brutal and full of zasadzkas...

    1. to teraz wymysliles:))) , Ranx 19/03/06 18:33
      OIMW to nie ma nic tym stylu a i jest to IMO bez sensu. a co ciekawsze jest mozliwosc zdefiniowania by system nie pokazywale nazwy ostatnio logowanego usera.
      pozostaje cieszyc sie MSowym wynalazkiem w stylu ekranu powitalnego.

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. ... , Logic-3 19/03/06 18:46
        no nie wiem gdzie to widzialem... czy w 98 czy w2k...ale cos takiego jest no...

        Life is brutal and full of zasadzkas...

  3. a czy możliwe jest? , brygi 19/03/06 20:30
    Przełącz użytkownika jeśli nie ma się ekranu tylko okienko?

  4. TweakUI , mirkrup 20/03/06 07:42
    była tam taka możliwość, o ile dobrze pamiętam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL