Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62144 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mocny laptop - stacja robocza - polecicie coś? szczegóły w środku. , Seba78 20/03/06 13:49
Laptop ma służyć do pracy z bazami danych i systemami ERP. Grafika wogóle nieważna, im słabsza tym lepiej - zależy mi na najniższej cenie. Ważne jest aby był silny procesor - obojętne czy Intel czy AMD - ale żaden kastrat (pentium albo Athlon64) - lepiej aby był mobilny - ale to nie jest priorytet. Pamięć - przynajmniej 512 - ale to można dołożyć. No i szybki dysk - są jakieś 7200 w laptopach? Matryca - najlepiej wieksza niż 15 cali i w miarę sensowna. reszty nie musi mieć - no chyba, że wypalarkę DVD:) Szybkie przejżenie ofert nie dało mi jakiejś sensownej odpowiedzi.

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. to może takie coś? , ligand17 20/03/06 14:38
    http://www.notebook.strefa.pl/main/asus_a6ja.php
    Albo takie coś:
    http://www.notebook.strefa.pl/main/asus_a7j.php
    Dokupujesz gwarancję na trzeci rok i masz spokój.

    1. są to w istocie wymarzone dla mnie konfiguracje - ale trochę drogo:( , Seba78 20/03/06 15:07
      szef raczej mi nie póści tego:( dlatego szukam coś bez karty graficznej i w oszczędnej konfiguracji - liczy się tylko moc obiliczeniowa i przepustowość dysku i ramu - no ale widzę, że cudów nie ma raczej... chociaż te asusy rzeczywiście sa bez wodotrysków niepotrzebnych i może jakoś przekonał bym bosa:)

      www.nieruchomosci-gil.pl

    2. Chyba za mocna grafika w tych komputerach , PePe78 20/03/06 18:31
      można kupic coś znacznie tańszego a też wydajnego np.
      http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25179

      Do tej marki nie mam zbyt dużego zaufania ale pewnie znajdzie się coś o podobnych parametrach bardziej uznanej marki:
      http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25610

      Oczywiście komputronik nie należy do najtańszych, więc powinieneś znaleźc lepsze ceny.

      Z grodu Kraka

  2. zaraz zaraz , ViS 20/03/06 17:50
    a najnowszy Fujitsu Siemens Amilo z Centrino Duo? 5600 w MM zdaje się... wszędzie billboardy.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. DELL , mirkrup 20/03/06 19:55
    wyłącznie - od kwietnia będzie Latitude D820 piękna stacja robocza, bierzesz wersję ze zintegrowaną grafiką i nic więcej nie potrzeba.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL