Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64836 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[O.T]Projekt w AutoCad'zie.. dom jednorodzinny.. poszukiwany :) , humel 21/03/06 00:09
Witam..
Dziewczyna dostala za zadanie od promotora, znalezienie i dolaczenie do pracy mgr. ptojektu domu jednorodzinnego, najlepiej wolnostojacego - dzwonilem i pytalem juz po biurach projektowych, znajomych inzynierach, i architektach, ale tak sie sklada ze zaden z nich nie ma tego co bardzo chcialbym zdobyc - za to wszyscy jakos maja wieksze budowle, lub inne cuda..

Czy ktos z was posiada, i moze sie podzielic - (oczywiscie z pelnym zachowaniem praw autorskich, i oswiadczeniem o nie wykorzystaniu projektu do celow komercyjnych czy dalszej odsprzedazy) takim projektem ??


Pozdrawiam

Lukasz

**** HuMeL ****

  1. jaaaaasne , Dabrow 21/03/06 00:37
    może jeszcze z projektami branżowymi i przygotowanym wnioskiem o WuZetkę? LOL!

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. żeby nie było , Dabrow 21/03/06 00:40
      www.muratordom.pl - znajdziesz tam katalog...

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

      1. Hmm... , marsellus 21/03/06 06:55
        http://www.muratordom.pl/ ;)

        Jemu/Jej chyba tylko o rysunki chodzi jeśli ma być w AutoCADzie. Mimo to wątpię, żeby ktoś kto się naścierał ot tak podarował koleżance. Może promotor niech coś podrzuci :)

        ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. Kilka lat temu ,tu na board jeden z kolegow dostal cos takiego odemnie , speed 21/03/06 07:17
    odszukaj tego posta i tego goscia mam nadzieje ze podzieli sie z toba albo niech sam sie ujawni z tego co pamietam to z Wroclawia byl (chyba dobrze pamietam) .

  3. jest taki program , kubazzz 21/03/06 09:31
    sketchup.
    niech sobie cos tam koncepcyjnie wymysli, wlaczy grida, wymiarowanie i moze styknie ;)))
    bo projekt w autocadzie to jest raczej masakra i nie rozumiem troche jak mozna tego wymagac od kogos kto sie tym nie zajmuje.

    SM-S908

  4. Jak chcesz to moge Ci dac , Glock19 21/03/06 14:53
    ale nie w auocadzie tylko w Arconie
    Moge Ci w PDF przesłać kondygnacje po kondygnacji łącznie z wyzualizacją 3D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL