Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64927 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do koderow - ogg na xvida i maly problem , chris_gd 21/03/06 07:15
jakis czas temu zaciagnalem kilka odcinkow pewnego serialu, zdziwilo mnie to, ze obraz i dzwiek byl w ogg, jak, ze ogladam wszystko na korr-ku , ktory mimo, ze mozliwosci ma spore z ogg sobie nie radzi
zabralem sie za przekodowanie i w sumie ok, smiga bo xvid + mp3 tyle, ze czasami rozjezdza mi sie dzwiek z obrazem, kilka sekund opoznienia i pozniej nagle leci normalnie
czy jest to jakos do poprawienia, np. jakis prog. ktory sprawdzi co jest zle i oczywisci jakis prog. ktory cos takiego naprawia?

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. a to sie dzieje na kompie tez , masza 21/03/06 08:18
    nie wiem jak korr, ale manta ma jakies przyciski synchronizacji...szczerze mowiac jeszcze do tego nei doszedlem ktore to są...
    u mnie na mancie w drugim sezonie LOST sie podobnie dzieje, dzwiek jakby sie spoznial co do obrazu...

    ale na forum czytalem, ze mozna jakimis przyciskami na pilocie to dopasowac...moze korr tez to ma?

    nie wiem ile w tym prawdy, ale moze chociaz ciut ciut :)


    a czy przypadkiem virtualdub nei ma takich mozliwosci ?

    Pozdrowionka !!!

    1. wlasnie sprawdzilem i na kompie tego nie ma , chris_gd 21/03/06 08:29
      widac, jakis pewnie maly blad i dvd dostaje zajo...., o tyle dobrze, ze pozniej sie wyrownuje

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. jesli na kompie git, , Tummi 21/03/06 16:24
    a na stacjonarce kicha, to sprobuj:
    1. jeszcze raz zapisac avi w VirtualDubie (direct stream)
    2. jeszcze raz zapisac avi w VirtualDubie wybierajac inne wartosci w Audio|Interleaving (np. 160, 160 ms - chyba takie - nie pamietam dokladnie)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL